Розділ 4. Початковий період роботи з KMyMoney

Michael T. Edwardes

Jack H. Ostroff

версія 5.0.0 (1 лютого 2018 року)

Перший запуск KMyMoney

Після повного завантаження KMyMoney програма відкриє два вікна. Верхнім вікном буде вікно «Підказка дня». У цьому вікні ви побачите одну пораду з послідовності порад щодо важливих або корисних аспектів роботи з програмою.

Підказка дня

Рекомендуємо вам ознайомитися з вмістом цих підказок натисканням кнопок Попередня і Наступна, розташованих у нижній частині вікна.

Після ознайомлення з порадою ви можете закрити її вікно, — програма знову відкриє це вікно наступного разу, коли ви запустите KMyMoney. Щоб припинити показ порад, зніміть позначку з відповідного пункту у вікні «Порада дня».

Примітка

Ви можете будь-коли відкрити вікно з підказкою за допомогою пункту Показати підказку дня з меню Довідка вікна KMyMoney.

Всі підказки було взято зі списку частих питань (ЧаП). У цих списках ви знайдете набагато детальнішу довідку, їх можна знайти на вебсайті проєкту та у цьому підручнику.

Будь ласка, натисніть кнопку Закрити, щоб закрити діалогове вікно підказки дня.

Примітка

Ваша версія KMyMoney може виглядати дещо інакше, не так, як на знімках вікон у цьому підручнику. Можуть бути іншими багато аспектів вигляду — шрифти, кольори та піктограми. Їх можна налаштувати за допомогою пункту меню ПараметриНалаштувати KMyMoney... або програми «Системні параметри KDE», залежно від вашої операційної системи.