Створення рахунків

Створити рахунок можна у один з декількох способів, описаних у цьому підручнику:

Користування меню

Щоб створити рахунок за допомогою меню, скористайтеся пунктом меню РахункиСтворити рахунок.

Користування переглядом «Рахунки»

Ви можете створити рахунок за допомогою панелі перегляду рахунків: натисніть піктограму «Рахунки» на панелі вибору режиму перегляду, щоб відкрити панель рахунків. Потім наведіть вказівник миші на піктограму дерева активів або пасивів, розташовану на правій панелі перегляду, клацніть правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт Створити рахунок. У дереві активів містяться всі ваші рахунки, що належать до активів, зокрема заощадження та інвестиції. У дереві пасивів рахунки позначають ваші заборгованості, зокрема кредити та позички за кредитними картками. Про ці фінансові інструменти, як і про інші типи рахунків, ми поговоримо у цьому підручнику дещо пізніше.

Користування панеллю інструментів

Якщо на панелі інструментів показано кнопку Створити рахунок..., ви можете натиснути її, щоб створити рахунок.

Підказка

Зауважте, що у всіх частинах KMyMoney широко використовуються контекстні меню. Якщо ви не можете вгадати, як здійснити ту чи іншу дію, наведіть вказівник миші на елемент вікна програми, дію з яким ви бажаєте виконати, і клацніть правою кнопкою миші.

Створення нового рахунку у будь-який спосіб призведе до відкриття діалогового вікна Майстра створення рахунків. За допомогою цього майстра програма покроково проведе вас шляхом створення рахунку, збираючи потрібні дані на кожному з кроків. Для переходу між сторінками майстра скористайтеся натисканням кнопок Далі і Назад.

Створіть рахунок за допомогою будь-якого з описаних вище способів. Повноцінний опис створення рахунків подано у розділі Рахунки.

Тепер, коли у KMyMoney було створено один або декілька рахунків, у перегляді «Домівка» буде показано резюме рахунку. Ви можете створити записи операції вручну за допомогою перегляду Облікові книги або налаштувати автоматичне додавання записів операцій за допомогою перегляду Розклади.