Як запустити KMyMoney?

Більшість користувачів запускають KMyMoney за допомогою піктограми на стільниці або меню запуску системи керування вікнами. Якщо ви належите до цієї більшості, типово KMyMoney відкриватиме останній з файлів, з якими ви працювали. За певних обставин у вас може виникнути потреба у запуску KMyMoney за допомогою командного рядка.

Повний опис можливих параметрів командного рядка можна знайти на сторінці довідки (man) програми KMyMoney. Тут ми опишемо лише два окремих параметри.

kmymoney -nЗа допомогою параметра -n можна наказати KMyMoney не відкривати останній з файлів, з якими ви працювали. Цей параметр буде корисним, якщо програма аварійно завершує роботу під час запуску.

kmymoney <шлях до файла>Якщо передати у командному рядку KMyMoney назву файла, програма відкриє цей файл замість файла, з яким ви працювали під час останнього сеансу роботи. Ви можете вказати назву будь-якого файла, який здатна обробляти програма KMyMoney. Перелік форматів можна знайти у розділі, присвяченому форматам файлів. Крім того, цим способом можна скористатися для імпортування файлів GnuCash.