Розділ 22. Формати файлів

Thomas Baumgart

версія 4.7.01 (30 серпня 2014 року)

Якщо ви не накажете програмі використовувати реляційну базу даних, KMyMoney зберігатиме ваші дані у файлі, назва якого завершуватиметься суфіксом .kmy. Крім того, якщо ви не використовуєте параметр командного рядка, за допомогою якого можна вказати програмі файл, який слід завантажити, програма відкриє останній з файлів, з якими ви працювали. Важливо пам’ятати, що KMyMoney може зберігати ваші фінансові дані у файлах декількох типів.

У цій главі описано формати, у яких KMyMoney зберігає дані на постійній основі на пристроях зберігання користувача. Типово, KMyMoney зберігає свої дані у формі документа XML. Залежно від формату, цей документ XML буде записано

Звичайний текстовий файл

Розміри файлів, збережених у цьому форматі, є найбільшими, оскільки не виконується ніякого стискання. Цей формат не призначено для звичайного користування, його передбачено лише з метою усування вад у програмі та забезпечення можливості зміни файлів вручну. Якщо ви завершите назву файла суфіксом .xml, файл буде збережено саме у цьому форматі.

Застереження

Ми не рекомендуємо звичайним користувачам змінювати файл вручну. Подібні зміни слід вносити, лише якщо ви повністю розумієте внутрішню роботу KMyMoney або отримали настанови від розробників щодо подібних змін. Будь ласка, не звинувачуйте розробників KMyMoney, якщо ви самі вручну пошкодите свої дані: ми вас попереджали!