Анонімний файл

Цей формат не призначено для звичайного зберігання даних. Він підтримується для того, щоб у разі виникнення проблем ви могли надіслати команді розробників KMyMoney ваш файл без відкриття жодних ваших фінансових конфіденційних даних. Наприклад, при збереженні буде змінено назву установи, назву рахунку, платника і назви категорій на рядки у форматі «I000001» або «A000001». Подібну операцію буде виконано над усіма даними, зокрема номерами рахунків. Крім того, суми операцій буде змінено на випадкові.

Якщо вас про це попросять розробники, скористайтеся пунктом меню Зберегти як... для збереження даних у анонімному форматі (виберіть фільтр Анонімні файли). Суфікс назви файла буде автоматично змінено на .anon.xml.

Щоб переконатися, що після заміни даних на анонімні проблеми не зникли, спробуйте завантажити до програми анонімний файл і відтворити проблему. Якщо проблема відтворюється, надішліть файл до списку листування розробників за адресою для подальшого вивчення. Якщо проблема зникає після завантаження анонімного файла… що ж доведеться шукати її причину у якийсь інший спосіб.