Меню «Файл»

ФайлВідкрити... (Ctrl+O)

Відкрити теку. На панелі файлів буде показано усі файли, які відповідають вибраному фільтру назв файлів, вибраний файл буде позначено.

ФайлВідкрити недавні

Відкрити нещодавно відкриту теку.

ФайлВідкрити теку... (Ctrl+D)

Відкрити теку. На панелі файлів буде показано усі файли, які відповідають вибраному фільтру назв файлів.

ФайлПерезавантажити (F5)

Перезавантажити теку. Перед перезавантаженням слід зберегти змінені файли. Розгорнуті підтеки буде згорнуто.

ФайлЗберегти (Ctrl+S)

Зберегти усі змінені файли у теці. Пункти змінених файлів буде позначено піктограмою диска у списку файлів. Якщо буде змінено назви якихось із файлів, програма перейменує їх.

ФайлПовернути

Скасувати зміни в одному або декількох файлах. Якщо у списку файлів не позначено жодних файлів, буде скасовано зміни в усіх файлах. Якщо ж файли позначено, буде скасовано зміни лише у позначених файлах.

ФайлІмпортувати...

Діалоговим вікном імпортування можна скористатися для імпортування даних безпосередньо з сервера freedb.org, сервера MusicBrainz, Discogs, Amazon або інших джерел списків композицій в альбомах, які надають дані у текстовому форматі.

Імпортування даних з сервера freedb.org реалізовано за допомогою діалогового вікна, яке програма відкриває, якщо вибрано Сервер джерела: gnudb.org. Дані щодо виконавця і назви альбому для пошуку можна ввести у два верхніх поля. Альбоми, які відповідають запиту буде показано після натискання кнопки Знайти і отримання результатів з www.gnudb.org. Імпортування даних доріжок для альбому виконується подвійним клацанням на пункті альбому у списку. Ви можете вибрати сервер freedb.org для імпортування даних та шлях CGI. Імпортовані дані буде показано у форматі таблиці попереднього перегляду діалогового вікна імпортування. Якщо вас задовольняють показані результати, ви можете імпортувати їх і закрити діалогове вікно за допомогою натискання кнопки Гаразд.

Якщо у вас програмі для перегляду інтернету вже відкрито сторінку результатів пошуку, ви можете ввести адресу до першого поля пошуку. Результати буде показано у списку альбомів — їх можна буде безпосередньо імпортувати до Kid3.

Пошук на сервері Discogs можна виконати натисканням кнопки Discogs. Як і у вікні пошуку у gnudb.org, ви можете ввести ім'я виконавця та назву альбому, а потім вибрати потрібний пункт зі списку альбомів. Можна ввести Жетон для використання програмного інтерфейсу RESTful Discogs замість вебінтерфейсу, який часто змінюється, а тому може перешкоджати нормальній роботі обробника. Вам слід зареєструватися на Discogs, а потім створити жетон на сайті (Settings/Developers, Generate new token). Не забудьте натиснути кнопку Зберегти параметри після введення жетона, щоб скористатися ним для наступних запитів. Якщо позначено пункт Стандартні мітки, буде імпортовано стандартні відомості, наприклад, дані щодо виконавця, альбому та назв композицій. Якщо позначено пункт Додаткові мітки, буде імпортовано додаткові відомості, якщо такі виявляться доступними, зокрема дані щодо акомпанементу, аранжування та видавця. Якщо позначено пункт Зображення обкладинки, буде отримано зображення обкладинки, якщо таке виявиться доступним.

Пошук на Amazon можна виконати натисканням кнопки Amazon/ Як і у вікні пошуку у gnudborg, ви можете ввести ім'я виконавця та назву альбому, а потім вибрати потрібний пункт зі списку альбомів. Якщо позначено пункт Додаткові мітки, буде імпортовано додаткові відомості, якщо такі виявляться доступними, зокрема дані щодо акомпанементу, аранжування та видавця. Якщо позначено пункт Зображення обкладинки, буде отримано зображення обкладинки, якщо таке виявиться доступним.

Ви можете виконати пошук у той самий спосіб у базі даних випусків MusicBrainz за допомогою пункту З Випуск MusicBrainz. Процедура отримання даних подібна до описаної для пункту З gnudb.org.

Імпортувати дані з сервера MusicBrainz можна за допомогою діалогового вікна, яке відкривається натисканням кнопки З Відбиток MusicBrainz. Сервер можна вибрати у спосіб, подібний до вибору сервера у вікні імпортування даних з freedb. Нижче у вікні розташовано таблицю для показу імпортованих даних доріжок. У правому стовпчику буде показано стан запиту до MusicBrainz. Одразу після запуску цим станом буде очікування. Якщо пошук за відбитком не дасть результатів, програма виконає повторну спробу із використанням міток у файлі. Таким чином, для успішного пошуку у MusicBrainz варто зберегти наявні дані (наприклад, дані щодо виконавця та альбому) до міток до імпортування. Якщо буде знайдено відповідний запис, пошук завершиться зі станом «розпізнано». Якщо знайти відповідний запис не вдасться, буде показано повідомлення про невдалий пошук або декілька результатів пошуку, один з яких можна буде вибрати. Натисканням кнопок Гаразд та Застосувати можна імпортувати дані. Натисканням кнопки Скасувати можна закрити діалогове вікно без імпортування даних. Для закриття вікна знадобиться деякий час, оскільки програма має зупинити усі процеси MusicBrainz.

Для імпортування текстових даних. Відкриває допоміжне діалогове вікно З файла/буфера обміну даними, з якого можна отримати доступ до декількох попередньо налаштованих форматів імпортування. Першими двома, «CSV unquoted» і «CSV quoted», можна скористатися для імпортування даних, які було експортовано за допомогою діалогового вікна експортування. Дані CSV можна редагувати у програмі для роботи із електронними таблицями. Дані має бути збережено із використанням символів табуляції як роздільників. Після обробки дані можна імпортувати або з використанням формату «CSV quoted», який є дещо гнучкішим за формат «CSV unquoted». Втім, дані у такому форматі не можуть містити символів подвійних лапок. Якщо ви лише експортуєте дані з Kid3 для подальшого імпортування, можете скористатися форматом «CSV unquoted», як простішим. Зауважте, що у контекстному меню списку файлів також є пункти «Експортувати CSV» і «Імпортувати CSV». У цих пунктах для експортування та імпортування даних CSV використано скрипти, які надають повноти, потужності та гнучкості обробці.

Наступним форматом, «freedb HTML text», можна скористатися для копіювання відомостей зі сторінки HTML freedb.org. Виконайте пошук альбому у freedb, і якщо бажані дані буде показано у вікні браузера, скопіюйте дані до буфера обміну даними. Далі, натисніть кнопку З буфера обміну даними, і імпортовані дані буде показано у таблиці попереднього перегляду у верхній частині діалогового вікна. Якщо вас вдовольняють імпортовані дані, закрийте діалогове вікно натисканням кнопки Гаразд. Дані буде вставлено до міток у поточній теці. Призначення для імпортування (Мітка 1, Мітка 2 або Мітка 1 і Мітка 2) можна вибрати за допомогою спадного списку. Для належного призначення міток файли у поточній теці мають перебувати у відповідному порядку. Досягти цього порядку можна нумеруванням файлів.

Наступним попередньо налаштованим форматом імпортування, «freedb HTML source», можна скористатися, якщо дані доступні як документ HTML. Імпортування можливе за допомогою натискання кнопки З файла. У відповідь на натискання цієї кнопки програма відкриє вікно для вибору файлів. Крім того, можна скопіювати вміст файла з редактора, а потім імпортувати дані з буфера обміну даними. Цей формат може бути корисним для імпортування поза інтернетом, хоча документ HTML також можна відкрити у браузері, а потім імпортувати дані у першому форматі за допомогою буфера обміну даних.

Доступні також інші попередньо налаштовані формати, наприклад «Track Title Time». Можна створити порожній нетиповий формат за допомогою кнопки Додати і пізніше його налаштувати. Два рядки під назвою формату є формальними виразами для захоплення полів з імпортованого тексту. Перший формальний вираз буде оброблено один раз на документ для збирання даних окремого альбому, зокрема даних щодо виконавця, альбому, року і жанру. За допомогою другого рядка програма намагатиметься встановити відповідність від початку документа до кінця отриманих даних доріжки, зазвичай, номеру доріжки і заголовка. У формальному виразі можна використовувати усі можливості, які передбачено у Qt™, тобто більшість можливостей формальних виразів Perl. Використання дужок, «(..)», створює буфери захоплення для полів для імпортування. Перед ними можна вказувати специфічні для Kid3 коди для захоплення полів. Коди є тими самими, які використовуються у форматі назв файлів. Окрім кодів із наведеного нижче списку, можна використовувати будь-яку назву кадру.

  • %s %{title} Заголовок (твору)

  • %a %{artist} Виконавець

  • %l %{album} Альбом

  • %c %{comment} Коментар

  • %y %{year} Рік

  • %t %{track} Доріжка

  • %g %{genre} Жанр

  • %d %{duration} Тривалість

Наприклад, формальний вираз для доріжки (другий рядок) для імпортування зі списку відтворення .m3u може бути таким: «%{track}(\d+)\s+%{title}(\S[^\r\n]*)\.mp3[\r\n]». Усі формати можна змінити редагуванням формальних виразів і назви з наступним натисканням кнопки Зберегти параметри. Їх буде збережено у файлі kid3rc у теці налаштувань. Цей файл можна безпосередньо редагувати для створення додаткових форматів імпортування. Файл можна вилучити для повернення до типових форматів. Формати можна вилучати натисканням кнопки Вилучити.

Точність показує оцінку того, наскільки добре імпортовані дані відповідають заданим композиціям. Для встановлення рівня відповідності у відсотках використовується тривалість відтворення або назви файлів. Обкладинка альбому показує адресу зображення обкладинки альбому, яку буде отримано.

Щоб перевірити, чи імпортовані дані доріжок відповідають набору файлів, імпортовані дані щодо тривалості доріжок можна порівняти із тривалістю відтворення файлів. Таку перевірку можна увімкнути позначенням пункту Перевірити максимальну дозволену різницю у часі і визначенням максимальної похибки у секундах. Якщо буде виявлено невідповідність тривалостей відтворення, дані щодо тривалості відтворення буде позначено червоним тлом у таблиці попереднього перегляду.

Якщо файли упорядковано інакше, ніж у імпортованих даних доріжок, пов'язані доріжки слід змінити. Полегшити це завдання можна за допомогою кнопок розділу ВідповідністьТривалість, Доріжка і Заголовок. Ці кнопки перевпорядкують доріжки за вмістом відповідних полів. Щоб виправити прив'язки вручну, ви можете перетягнути пункт доріжки за допомогою лівої кнопки миші із утриманням натиснутою клавіші Ctrl із наступним скиданням пункту на нове місце.

Після відкриття діалогового вікна імпортування у ньому містяться дані міток. Тип мітки (Мітка 1, Мітка 2, Мітка 1 і Мітка 2) можна вибрати за допомогою спадного списку Призначення. За допомогою кнопки праворуч від цього спадного списку можна відновити поточний стан вмісту міток. За допомогою позначок у першому стовпчику таблиці можна позначити доріжки, для яких буде імпортовано дані. Це корисно, якщо у теці містяться доріжки із обох компакт-дисків подвійного компакт-диска, а імпортувати слід дані лише другого компакт-диска.

Щоб ідентифікувати доріжки, дані яких буде імпортовано, можна увімкнути показ назв файлів і повних шляхів до файлів за допомогою контекстного меню заголовка таблиці. Значення у таблиці імпортування можна редагувати. Кнопкою скасування, розташованою праворуч від спадного списку Призначення, можна скористатися для відновлення вмісту міток. Нею також можна скористатися після зміни вмісту пункту Призначення.

Майже у всіх діалогових вікнах є кнопка Зберегти параметри, якою можна скористатися для збереження специфічних для діалогового вікна параметрів та розміру вікна.

Натискання кнопки З міток відкриває допоміжне діалогове вікно для встановлення кадрів міток на основі вмісту інших кадрів міток. Цим вікном можна скористатися для простого копіювання даних між мітками або видобування частин із одного кадру і вставляння її до іншого.

Як і у діалоговому вікні імпортування з файла або буфера обміну даних, передбачено довільно налаштовувані формати для виконання різних дій. До вже налаштованих форматі належать формати копіювання значення назви альбому до полів виконавця альбому, композитора або диригента, та формат для видобування номера доріжки із поля заголовка, яке містить номер. Також передбачено формат для видобування значення підзаголовка із поля заголовка.

У наведеному нижче прикладі пояснено, як додати нетиповий формат, який вставлятиме дані з поля підзаголовка до поля коментаря. Створіть новий формат за допомогою натискання кнопки Додати і встановлення нової назви, наприклад «Підзаголовок у коментар». Далі, введіть «%{subtitle}» у поле Джерело і «%{comment}(.*)» у поле Видобування і натисніть кнопку Зберегти параметри.

Вираз у полі Джерело може містити коди форматів для довільних кадрів міток. Можна використати декілька кодів для поєднання вмісту з різних кадрів. Для кожної доріжки текст буде створено на основі її міток на основі формату Джерело, формальний вираз з поля Видобування буде застосовано до цього тексту для встановлення нових значень міток. Коди форматів, які вказано до дужок для захоплення тексту, визначають кадр мітки, до якого має бути збережено захоплений текст. Усе працює так само, як і для імпортування з файла або буфера обміну даними.

Пунктом Імпортувати з міток... також можна безпосередньо скористатися у меню Файл. Відмінністю між цими двома інструментами є те, що допоміжне діалогове вікно діалогового вікна імпортування працює із усіма файлами у поточній теці, а пункт меню, лише зі позначеними файлами (які можуть зберігатися у різних теках). Для пункту меню передбачено підтримку додаткового коду «%{__return}» для повернення видобутого значення. Це може бути корисним для інтерфейсів командного рядка та QML.

ФайлІмпортувати з gnudb.org...

Імпортувати з сервера freedb.org з використанням пошуку альбомів у gnudb.org. Цей пункт меню відкриває те саме діалогове вікно Імпортувати..., але скориговане за параметрами вікна З gnudb.org.

ФайлІмпортувати з Discogs...

Імпортувати з сервера Discogs. Цей пункт меню відкриває те саме діалогове вікно Імпортувати..., але скориговане за параметрами вікна З Discogs.

ФайлІмпортувати з Amazon...

Імпортувати з Amazon. Цей пункт меню відкриває те саме діалогове вікно Імпортувати..., але скориговане за параметрами вікна З Amazon.

ФайлІмпортувати з Випуск MusicBrainz...

Імпортувати з бази даних випусків MusicBrainz. Цей пункт меню відкриває те саме діалогове вікно Імпортувати..., але скориговане за параметрами вікна З Випуск MusicBrainz.

ФайлІмпортувати з Відбиток MusicBrainz...

Імпортувати з сервера MusicBrainz. Цей пункт меню відкриває те саме діалогове вікно Імпортувати..., але скориговане за параметрами вікна З Відбиток MusicBrainz.

ФайлІмпортувати з міток...

Подібний до імпортування з міток, але імпортування стосується позначених файлів.

ФайлАвтоматичне імпортування...

Автоматичне імпортування надає змогу імпортувати відомості для декількох альбомів із різних інтернет-служб. Якщо у списку файлів позначено теки, буде імпортовано дані композицій для позначених тек. Якщо жодної теки не позначено, буде імпортовано дані для усіх тек у списку файлів.

Тип мітки (Мітка 1, Мітка 2, Мітка 1 і Мітка 2) можна вибрати за допомогою спадного списку Призначення.

Профілі визначають, з якими із серверів слід зв'язуватися для отримання даних щодо альбомів. Деякі з профілів попередньо визначено (Усі, MusicBrainz, Discogs, Обкладинки). Нетипові профілі можна додати за допомогою натискання кнопки Додати, розташованої праворуч від спадного списку Профіль.

У наведеній нижче таблиці буде показано сервери, які програма використає при імпортування даних альбому за допомогою вибраного профілю. Процес імпортування даних для альбому буде завершено, коли буде знайдено усі потрібні дані, тому порядок рядків у таблиці є важливим. Змінити порядок можна натисканням кнопок Пересунути вище і Пересунути нижче. Натисканням кнопки Змінити можна перейти до внесення змін до наявного запису. За допомогою кнопки Сервер можна відкрити список серверів, дані з яких можна імпортувати. За допомогою полів Стандартні мітки, Додаткові мітки, Зображення обкладинки можна визначити дані, які буде отримано з сервера. Нарешті, за допомогою поля Точність можна встановити точність, якої слід досягти при імпортуванні даних. Якщо рівень точності є недостатнім, програма спробує скористатися наступним сервером у списку. Якщо натиснути кнопку Додати для додавання запису сервера, буде відкрито те саме діалогове вікно із параметрами сервера. Наявні записи можна вилучати натисканням кнопки Вилучити.

Щоб запустити автоматичне пакетне імпортування із використанням вибраного профілю, натисніть кнопку Почати. Подробиці щодо процесу імпортування буде показано у верхній частині діалогового вікна. Процес можна перервати натисканням кнопки Перервати.

ФайлНавігація обкладинками...

Діалогове вікно Навігація обкладинками допомагає шукати зображення обкладинок альбомів. Якщо наявні відповідні дані, поля Виконавець/Альбом буде заповнено автоматично. За допомогою списку Джерело можна вибрати один із сайтів для пошуку зображень обкладинок. Адресу із параметрами виконавця і альбому буде показано під назвою сайта. Закодовані значення адрес для виконавця і альбому можна вставляти за допомогою рядків %u{artist} і %u{album}. Також можна використовувати інші значення з міток, як це описано у розділі щодо налаштовування Kid3, Дії користувача. Додаткові джерела обкладинок можна додавати замінивши запис «Нетипове джерело» назвою нового джерела із наступним натисканням клавіші Enter. Далі, слід вказати адресу джерела і натиснути кнопку Зберегти параметри. Команду-результат буде показано у верхній частині діалогового вікна. Відповідну адресу можна відкрити у браузері натисканням кнопки Перейти. У відповідь буде запущено програму для перегляду інтернету, яку визначено у параметрах, на відповідній сторінці. Далі, зображення обкладинки можна перетягнути з вікна браузера до вікна Kid3. Зображення обкладинки буде записано до відповідного кадру міток позначених файлів.

Оскільки підтримку перетягування зі скиданням передбачено не у всіх браузерах, а у зображень на сайтах часто є адреса, Kid3 може отримувати адресу URL, а не зображення. Якщо адреса вказує на зображення, програма просто отримає зображення. Втім, якщо адреса посилається на якийсь сторонній вебресурс, її має бути якось перетворено на відповідне зображення. Способи перетворення адреси на зображення визначено у таблиці Видобування адреси. У лівому стовпчику, Відповідність, міститься формальний вираз, який використовується для адреси. Якщо програмі вдасться встановити відповідність виразу адресі, захоплені дужками частини адреси буде встановлено до шаблона у правому стовпчику, Адреса зображення (на місце, яке вказано замінниками \1 тощо). Отриманий формальний вираз має визначати адресу зображення. У цей спосіб можна імпортувати зображення обкладинок із Amazon, Зображень Google тощо за допомогою перетягування зі скиданням. Також можна визначати власні прив'язки зображень.

ФайлЕкспортувати...

Діалогове вікно експортування використовують для збереження даних з міток до файла або буфера обміну даними. У верхній частині вікна редактора буде показано попередній перегляд даних, які буде експортовано. Якщо у експортованих даних містяться символи табуляції, дані буде показано у форматі таблиці. Експортування відбуватиметься на сонові міток у поточній теці, відповідно до налаштованого формату.

Параметри форматування є подібними до параметрів у діалоговому вікні імпортування: у найвищому полі міститься назва (наприклад «CSV unquoted»), далі йде заголовок, який буде записано на початку файла. Далі мають бути дані доріжки (використовується для кожної композиції). Нарешті, завершенням можна скористатися для додавання якогось завершального текстового фрагмента.

У полях форматування не повинно міститися формальних виразів, як у діалоговому вікні імпортування. Там мають бути лише вирази форматування результату із спеціальними замінниками із символом «%». Ці замінники буде замінено значеннями з відповідних міток. Усе це працює так само, як для форматування назви файла — використовуються ті самі коди разом із додатковими. Можна використовувати не лише коду із наведеного нижче списку, але і інші коди із назвами кадрів міток.

  • %s %{title} Заголовок (твору)

  • %a %{artist} Виконавець

  • %l %{album} Альбом

  • %c %{comment} Коментар

  • %y %{year} Рік

  • %t %{track} Доріжка (наприклад 01)

  • %t %{track.n} Доріжка і шириною поля n (наприклад 001 для %{track.3})

  • %T %{tracknumber} Доріжка (без початкових нулів, наприклад 1)

  • %g %{genre} Жанр

  • %f %{file} Назва файла

  • %p %{filepath} Шлях

  • %{modificationdate} Дата внесення змін

  • %{creationdate} Поточна дата

  • %u %{url} Адреса

  • %{dirname} Назва теки

  • %d %{duration} Тривалість у хвилинах та секундах

  • %D %{seconds} Тривалість у секундах

  • %n %{tracks} Кількість доріжок у альбомі

  • %e %{extension} Суфікс назви файла

  • %O %{tag1} Формат мітки 1 (ID3v1.1 або порожнє значення, якщо мітки не існує)

  • %o %{tag2} Формат мітки 2 (ID3v2.3.0, ID3v2.4.0, ID3v2.2.0, ID3v2.2.1, Vorbis, APE, MP4, ASF або порожнє значення, якщо мітки не існує)

  • %b %{bitrate} Бітова швидкість у кбіт/с

  • %v %{vbr} VBR або порожнє значення (лише для ID3v2.3 з id3lib)

  • %r %{samplerate} Частота дискретизації у Гц

  • %m %{mode} Режим каналів (стерео або з'єднане стерео)

  • %h %{channels} Кількість каналів (1 або 2)

  • %k %{codec} Кодек (наприклад MPEG 1 Layer 3, MP4, Ogg Vorbis, FLAC, MPC, APE, ASF, AIFF, WAV)

Декілька форматів попередньо визначено. «CSV unquoted» поділяє поля табуляціями. Дані у цьому форматі можна згодом знову імпортувати до Kid3, скориставшись форматом імпортування із тією самою назвою. Якщо скористатися форматом «CSV quoted», програма додасть подвійні лапки навколо усіх значень полів. Додавання лапок має полегшити імпортування до програм для роботи із електронними таблицями. Втім, якщо ви користуєтеся цим форматом, у вмісті полів не повинно бути подвійних лапок. За допомогою пунктів «Extended M3U» та «Extended PLS» можна створити списки відтворення із розширеними атрибутами та абсолютними шляхами до файлів. Варіантом «HTML» можна скористатися для створення сторінки HTML із гіперпосиланнями на композиції. За допомогою пункту «Kover XML» можна створити файл, який можна буде імпортувати до програми для друку обкладинок компакт-дисків Kover. Використання формату «Technical Details» надасть змогу вивести дані щодо бітової швидкості, частоти дискретизації, каналів тощо звукових даних. Нарешті, пункт «Custom Format» навмисно залишено порожнім для визначення нетипового формату. Ви можете самі додавати формати шляхом дописування рядків до файла kid3rc у теці налаштувань. Інші формати можна адаптувати до ваших потреб.

Джерело міток для створення експортованих даних (Мітка 1 або Мітка 2) можна вибрати за допомогою спадного списку. Натисканням кнопок До файла і До буфера обміну можна зберегти дані до файла і до буфера обміну даними, відповідно. Натисканням кнопок Гаразд і Скасувати можна закрити діалогове вікно. Натискання кнопки Гаразд призводить до зберігання поточних параметрів діалогового вікна для наступного використання.

ФайлСтворити список відтворення...

Створити список відтворення. Формат і вміст списку відтворення можна встановити за допомогою різних параметрів.

Назва списку відтворення може бути Така сама, як назва теки або для її створення можна використати Формат зі значеннями із міток, наприклад, «%{artist} - %{album}» — формат назви файла списку відтворення, яка складається із імені виконавця і назви альбому. Коди полів збігаються із кодами для експортування. Змінити список доступних форматів можна за допомогою розділу Формат вкладки Файли у вікні параметрів програми. За допомогою кнопки Створити порожній список відтворення можна створити порожній список відтворення із заданою назвою. Суфікс назви залежатиме від формату списку відтворення.

Місце зберігання створеного списку відтворення визначається за допомогою спадного списку Створити у.

Поточна тека

Список відтворення буде створено у поточній теці. Він міститиме лише файли з поточної теки. Поточною вважається тека, у якій розташовано поточний файл. Якщо позначено декілька файлів, поточним є, ймовірно, останній позначений файл.

Кожна тека

Список відтворення буде створено у кожній із тек, у яких зберігаються файли зі списку. Кожен зі списків відтворення міститиме лише файли із відповідної теки.

Тека найвищого рівня

Програма створює лише один список відтворення у теці найвищого рівня (тобто теці списку файлів). Цей список відтворення міститиме позначені файли у теці найвищого рівня і усіх її підтеках.

Значенням Формат списку відтворення може бути M3U, PLS або XSPF.

Якщо позначено пункт Включити лише позначені файли, до списку відтворення буде включено лише позначені файли. Якщо позначено теку, буде включено усі файли з теки. Якщо цей пункт не буде позначено, до списку відтворення буде включено усі файли.

Упорядкувати за назвами файлів визначає звичайний випадок, у якому файли упорядковуються за назвою. За допомогою вибору варіанта Упорядкувати за полем мітки можна упорядкувати пункти за рядком форматування зі значеннями з полів мітки. Наприклад, «%{track.3}» можна скористатися для упорядковування за номером доріжки («.3» використано для отримання трьох цифр із початковими нулями, оскільки відповідні рядки використовуються для упорядковування). Також можна використовувати декілька полів одночасно. Наприклад, за допомогою рядка форматування «%{genre}%{year}» можна упорядкувати пункти за рядком, який складається із жанру та року випуску.

Записи файлів у списку відтворення будуть відносними або абсолютними адресами файлів, залежно від того, який з пунктів, Відносний шлях до файлів у списку відтворення чи Повний шлях до файлів у списку відтворення, було позначено.

Якщо позначено пункт Записати лише список файлів, список відтворення міститиме лише шляхи до файлів. Щоб створити розширений список відтворення із додатковими даними виберіть варіант Записати дані у форматі.

ФайлВийти (Ctrl+Q)

Вихід з програми.