Нетипові уроки

За допомогою нетипових уроків ви можете розширювати навчальний матеріал у простий спосіб, вибираючи для навчання якийсь довільний текст.

Нетипові уроки зібрано у спеціальному курсі, Нетипові уроки, доступ до якого можна отримати там же, де і до звичайних вбудованих курсів.

Курс нетипових уроків

Цей спеціальний курс працює так само, як і усі інші, зокрема для нього так само збираються навчальні і статистичні дані. Натисканням кнопки Додати новий урок або кнопки Змінити (піктограма олівця для вже створених уроків) можна відкрити спрощену версію звичайного редактора уроків.

Редактор нетипових уроків

Редактор підсвічуватиме проблемні місця у тексті вашого уроку. Символи, які неможливо набрати за допомогою вибраної розкладки клавіатури, буде позначено червоним тлом, а у рядках, які є занадто довгими, зайві символи буде позначено рожевим кольором тла. У цій програмі для навчання машинопису кожен з рядків уроку має не перевищувати за довжиною рекомендованих 60 символів.

Натисніть кнопку Готово, щоб підтвердити ваші редагування або закрийте вікно редактора, щоб їх скасувати.

Підказка

Нетипові уроки розподіляються за профілями користувачів та розкладками клавіатури. Отже, ви можете використовувати різні нетипові уроки для різних потреб навчання.