Перенесення результатів вашої роботи

У програмі «Навчання машинопису» передбачено можливість збереження ваших курсів і розкладок клавіатури у окремих файлах поза локальною базою даних програми.

Експортування та імпортування

Щоб експортувати курс або розкладку клавіатури до окремого файла, натисніть відповідний пункт у списку лівої панелі вікна Редактора курсів та розкладок клавіатури, а потім натисніть кнопку Експортувати на панелі інструментів цього ж вікна.

Програма «Навчання машинопису» відкриє стандартне діалогове вікно збереження файлів KDE. Опис цього діалогового вікна можна знайти у главі Відкриття і збереження файлів підручника з основ роботи у KDE.

Ви можете вибрати назву і розташування файла XML, який слід зберегти.

Якщо ви вважаєте, що ваша робота варта того, щоб поділитися нею з іншими користувачами, будь ласка, надішліть її з описом до списку листування kde-edu.

Важливо

Ваші дані має бути ліцензовано відповідно до Загальної громадської ліцензії GNU, версії 2, щоб автори програми змогли включити їх до типового комплекту даних «Навчання машинопису».

Щоб імпортувати файли з вашими даними до програми «Навчання машинопису», натисніть кнопку Імпортувати на панелі інструментів і виберіть файл XML, який було раніше експортовано за допомогою «Навчання машинопису».