Розділ 6. Діагностика

Запуск засобу діагностики

Підтримку діагностики передбачено для коду асемблера, SDCC та Microbe, якщо код відкрито як текстовий документ. Після цього покрокове виконання керується меню Діагностика. Передбачено два способи запуску засобу діагностики.

Якщо програма PIC вже працює у схемі, подвійне клацання на компоненті PIC відкриє цю програму. Для програм PIC мовою асемблера засіб діагностики для текстового документа програми буде пов’язано з компонентом PIC. У цьому випадку меню діагностики не зможе зупинити виконання програми PIC, оскільки її власником є компонент PIC.

Якщо файл асемблерного коду вже відкрито, засіб діагностики можна запустити за допомогою меню Діагностика. Після компіляції програми засіб діагностики буде готовий до роботи, а програму PIC буде призупинено на першій команді. Зауважте, що під час роботи із кодом високорівневими мовами програмування поточну точку виконання не буде показано, якщо немає рядка, який відповідає першій команді асемблера, яку слід виконати. У цьому випадку натискання кнопки Далі переведе точку виконання на перший рядок програми.