Розділ 2. Користування KEuroCalc

Виконання перетворення

Процедура 2.1. Щоб дізнатися вартість 1000 бельгійських франків у євро

 1. Оберіть пункт BEF - Бельгійський франк (francs belges) у спадному списку, розташованому у нижній частині вікна програми. Якщо цього пункту у списку немає, натисніть кнопку Параметри... і позначте пункт Євро, немає доступу до мережі (фіксовані ставки), щоб програма показала потрібний список курсів.

 2. Введіть 1000 за клавіатури або скористайтеся кнопками з цифрами у вікні програми. Після введення цифр вони з’являтимуться на екрані області Ввід. Якщо ви зробите помилку під час введення цифр, ви можете скористатися для її виправлення клавішею Backspace або кнопкою <-.

 3. Натисніть кнопку FB або клавішу F. Фактично, з будь-якою клавішею, з якою ще не було пов’язано певної дії, можна скористатися для прив’язки введеного числа до певної валюти, отже ви можете скористатися і клавішами B і X.

 4. Прочитайте результат у полі Результат, розташованому праворуч: 24.79 € або 24,79 €, відповідно до налаштувань локалі вашої системи.

Процедура 2.2. Щоб дізнатися вартість 25 євро у бельгійських франках

 1. Якщо доступні фіксовані курси, ви можете вибрати пункт BEF - Бельгійський франк зі спадного списку валют, розташованого у нижній частині вікна програми. Ви можете пропустити цей крок, якщо відповідну валюту вже було вибрано.

 2. Введіть 25.

 3. Натисніть кнопку або клавішу E.

 4. Прочитайте результат у полі Результат, яке розташовано праворуч: 1008.50 FB або 1008,50 FB. Точним значенням є 1008,4975, але це значення буде округлено до сотих частин бельгійського франка. Одиниця округлення залежить від валюти і способу округлення: за офіційними правилами округлення, наприклад, для бельгійських франків — це 0.01 FB, для італійських лір — це 1 L.

Ви також могли послідовно натиснути: 25 Enter E.

Процедура 2.3. Щоб дізнатися вартість 120 німецьких марок у іспанських песетах

 1. Якщо доступні фіксовані курси валют, оберіть пункт DEM - Німецька дойчмарка у спадному списку валют.

 2. Введіть 120.

 3. Натисніть кнопку DM або одну з клавіш D абоM.

 4. Оберіть пункт ESP - Іспанська песета, щоб переглянути те саме значення у 61,36 € у песетах: його буде показано у полі Результат.