Робота зі сховищами

Просту навігацію сховищем можна здійснювати за допомогою Konqueror, Dolphin або подібної програми для керування файлами. Відкрийте адресу за протоколом, описаним у розділі «Можливості kdesvn» (одним з протоколів, назви яких починаються з літери «k») і програма має показати вміст сховища. У сховищі можна виконувати прості дії, наприклад копіювання, пересування елементів та вилучення. Якщо ви додасте до адреси сховища запит у форматі «?rev=xxx», програма має показати вказану вами модифікацію. Формат запиту щодо модифікації описано у розділі Додаток A, Синтаксис для модифікацій. Додаткові відомості щодо KIO::ksvn викладено у розділі Розділ 3, Konqueror, KIO, kdesvn

Усі завдання, окрім Копіювати, можна виконувати, лише якщо переглядається модифікація HEAD.

Відновлення вилучених елементів

У subversion відновлення вилучених елементів — це дія з копіювання елемента з певної модифікації. Отже, вам слід відновити вигляд сховища до модифікації перед тим, як елемент було вилучено. Виберіть пункт меню SubversionСховищеВибрати модифікацію для навігації і вкажіть потрібну вам модифікацію. kdesvn покаже вміст сховища для цієї модифікації. Позначте запис, який слід відновити і виберіть пункт меню SubversionЗагальнеКопіювати (Ctrl+C). У діалоговому вікні, яке буде показано, призначенням завжди є модифікація HEAD, а джерелом — вибрана вами для навігації модифікація. Натисніть кнопку Гаразд, щоб розпочати копіювання. Після завершення копіювання поверніться до перегляду модифікації HEAD, у якій має з’явитися відновлений елемент.

Імпортування тек

Через обмеження у subversion можна імпортувати лише теки, а не окремі файли.

За допомогою перетягування зі скиданням

Позначте у вікні будь-якої з сумісних програм для керування файлами теку, яку ви хочете імпортувати, і перетягніть її позначку на запис теки, до якої kdesvn має її імпортувати.

Позначте теку, яку слід імпортувати на панелі навігації каталогами.

Позначте у вікні програми теку, куди ви хочете імпортувати нову теку. Після цього, виберіть пункт меню SubversionЗагальнеІмпортувати теки до поточної і вкажіть бажану теку для імпортування.