Інші дії

Об’єднання

Відкрийте сховище або робочу копію, позначте елемент, який слід об’єднати і скористайтеся пунктом меню SubversionЗагальнеОб’єднати. Вкажіть у діалоговому вікні, яке буде показано потрібні вам параметри. Якщо було відкрито сховище, заповніть поля джерела 1 і джерела 2. Якщо було відкрито робочу копію, результатом об’єднання буде визначено поточний позначений елемент. Обробка параметра результатів трохи відрізняється для випадків використання вбудованого інструмента побудови відмінностей subversion та використання зовнішньої програми, наприклад KDiff3. Результатом завжди має бути локальна тека або файл. Перемикатися між зовнішньою і вбудованою програмою для об’єднання можна за допомогою пункту Використовувати зовнішнє об’єднання.

Вбудований інструмент об’єднання

Значення параметрів є тим самим, що і у вбудованому інструменті об’єднання subversion. Якщо джерело1 і джерело2 мають однакові назви, різними мають бути початкова та кінцева модифікації. Якщо джерела є різними, початковою модифікацією буде джерело1, а кінцевою — джерело2. Результатом має бути робоча копія, інакше subversion надішле повідомлення про помилку.

Пункти з позначками мають таке призначення:

Рекурсивно

Під час обробки тек виконувати всі дії рекурсивно.

Обробляти непов’язані елементи як пов’язані

Якщо позначено, різниці для непов’язаних елементів знаходитимуться так, наче елементи пов’язано. Якщо пункт не буде позначено, subversion показуватиме одну частину вилученою на одному боці, а потім додаватиме її на іншому боці.

Примусово вилучати для змінених елементів або елементів поза керуванням версіями

Якщо не позначено і об’єднання потребуватиме вилучення зміненого елемента або елемента поза системою керування версіями, дані не вдасться об’єднати за допомогою subversion. Якщо ж пункт буде позначено, під час об’єднання елементи буде вилучено.

Тестовий запуск без внесення змін

Якщо позначено, subversion лише сповіщає про свої дії і не вносить зміни до робочої копії.

Використання зовнішньої програми для об’єднання

Див. «Різниці і об’єднання», щоб дізнатися більше про налаштовування зовнішньої програми для об’єднання. kdesvn створить командний рядок для програми відповідно до вказаних за посиланням принципів. До цього буде виконано такі дії:

  1. Призначено початковою модифікацією модифікацію джерела 1, а кінцевою — джерела 2. Програма порівнює джерела (за адресами і/або модифікаціями). Якщо буде виявлено відмінності, програма відкриє вікно потрійного об’єднання, інакше буде виконано просте об’єднання джерела з призначенням. Те саме просте об’єднання буде виконано, якщо не буде вказано джерела 2.

  2. Виконано експортування даних до тимчасової теки. Якщо це просте об’єднання, буде експортовано лише джерело 1 з початковою модифікацією, інакше буде експортовано обидва джерела з відповідними модифікаціями. Якщо елемент є файлом, а не текою, буде експортовано його вміст у відповідній модифікації.

  3. Викликано зовнішню програму для об’єднання, яку було вказано у вікні налаштовування. Виведені програмою дані щодо помилок буде показано у вікні журналу, отже, ви зможете стежити за помилками (якщо вони все ж стануться).

На відміну від використання вбудованого інструмента об’єднання, результатом об’єднання може бути проста тека або файл поза системою керування версіями, оскільки зовнішні інструменти можуть виконувати дії без системи керування версіями.

Якщо не встановлено рекурсивної обробки, експортовано буде лише перший рівень елементів. Пам’ятайте, що якщо дія виконується над робочими копіями з зовнішніми частинами, ці зовнішні частини не буде експортовано.

Розв’язання конфліктів

У самій програмі kdesvn немає модуля для розв’язування конфліктів, але ви можете скористатися зовнішньою програмою, якою керуватиме kdesvn. У розділі «Програма для розв’язування конфліктів» можна знайти опис налаштовування такої програми.

Після позначення елемента зі станом «конфліктний» (у списку такі елементи буде позначено червоним хрестиком) ви можете скористатися пунктом меню SubversionРобоча копіяРозв’язати конфлікт або пунктом контекстного меню Розв’язати конфліктt (лише для конфліктних елементів). Після вибору одного з цих пунктів kdesvn запустить налаштовану вами або типову програму для розв’язування конфліктів. Після завершення розв’язання конфлікту вам слід зняти позначення елемента як конфліктного (SubversionРобоча копіяПозначити як розв’язане), інакше ви не зможете надіслати ваші зміни до сховища.