Властивості, що використовуються kdesvn для налаштовування

Інтеграція із системою стеження за вадами

У межах проєкту TortoiseSVN project розроблено чудову систему властивостей для інтегрування системи керування версіями з системою стеження за вадами. У поточній версії kdesvn не передбачено додаткових полів у вікні внеску (їх буде реалізовано пізніше) і обробки усіх цих властивостей:

Таблиця 2.1. Властивості інтеграції із системою стеження за вадами

ВластивістьОписПриклад
bugtraq:urlМістить адресу системи стеження за вадами. Має містити позначку %BUGID%.https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=%BUGID%
bugtraq:logregex

Містить один або два формальні вирази, відокремлені символом нового рядка.

Якщо визначено один формальний вираз, за допомогою групи формальних виразів з повідомлення про внесок має бути визначено сам номер ідентифікатор вади. Якщо ж встановлено два формальні вирази, перший використовуватиметься для пошуку рядка, пов’язаного з ідентифікатором вади (цей рядок може містити не лише ідентифікатор вади, наприклад «Issue #123» або «resolves issue 123»). Другий вираз буде використано для обробки першого: отримання самого ідентифікатора вади з першого виразу.

Будь ласка, не забудьте вилучити небажані пробіли після формального виразу і дужки навколо опису номера модифікації.

Один вираз (можна використовувати для TRAC):

#(\d+)

Тепер усі номери, наприклад #190, буде оброблено і перетворено на адреси у повідомленнях журналу.

Два вирази:

[Ii]ssue #?(\d+)(,? ?#(\d+))*
(\d+)

Пам’ятайте

Зверніть увагу на пробіли після (\d+)! Це одна з найпоширеніших помилок, через які формальні вирази працюють не так, як потрібно!


У відкритих локальних сховищах (тобто сховищах за протоколом file://) і у робочих копіях програма шукатиме ці властивості вгору за ієрархією, починаючи з відкритої теки, аж доки не буде досягнуто верхнього рівня ієрархії subversion. У сховищах, відкритих за допомогою мережевих протоколів (усіх інших протоколів, окрім file://) властивості будуть шукатися лише у відкритій теці.

У наступних версіях програми може бути реалізовано підтримку декількох наборів цих властивостей (наприклад додаткових значень у підтеках для інших систем стеження за вадами тощо), але, здебільшого, обробки посилань одної системи стеження за вадами має бути достатньо.