Розділ 2. Що нового у цьому випуску?

версія 5.0.4 (4 квітня 2019 року)

Виправлення вад та поліпшення функціональних можливостей

Як і під час будь-якого випуску, команда розробників KMyMoney ретельно попрацювали над цим випуском, щоб зробити його кращим і простішим у користуванні. Це четвертий випуск у гілці 5.0, у якому більшу частину змін пов'язано із виправленням вад.

На даному етапі перехід на використання KDE Frameworks загалом завершено. Втім, це і робота над оновленням базових бібліотек, які використовує програма, лишиться непомітним для кінцевого користувача. Загалом, вигляд і поведінка програми лишається незмінними, хоча і є певні малопомітні зміни. Базові функціональні можливості залишилися тими самими, якщо не брати до уваги поліпшень і розширень можливостей.

У попередніх випусках на цій сторінці підручника ми наводили список багатьох виправлено специфічних вад та поліпшень у функціональних можливостях. Втім, щоб не дублювати ці відомості, тепер ви можете просто ознайомитися із ними у журналі змін.

Починаючи з випуску 5.0, декілька змін потребуватимуть певного коригування на боці користувача, якщо ви оновлюєтеся з версії 4.8.x або старішої версії.

  • Програма шукає шаблони для додатка друку чеків у різних каталогах. Користувачеві слід врахувати це у діалоговому вікні параметрів додатка. Докладніший опис наведено у цьому розділі.