Додатки

У цьому розділі наведено відомості щодо доступних додатків та можливостей зі зміни поведінки встановлених додатків. Зауважте, що список показаних додатків залежатиме від того, які додатки KMyMoney вдасться виявити під час запуску програми. Не має значення, було додаток зібрано як частину програми, або додано за допомогою окремого пакунка.

Налаштування додатків

Кожен додаток може бути вимкнено або увімкнено за допомогою поля позначки, розташованого поряд із назвою пункту додатка. Крім того, для кожного додатка передбачено кнопку інформації (), за допомогою якої можна переглянути дані щодо версії та авторів додатка. Докладніші відомості щодо налаштовування та використання цих додатків можна отримати натисканням кнопки налаштовування або кнопки інструментів, розташованої ліворуч від кнопки інформації. Існує лише один додаток, який потребує налаштовування, це додаток друку чеків.

Додаток друкування чеків

Як приклад, передбачено додаток друку чеків, який є частиною пакунка KMyMoney, отже його має бути завжди увімкнено. За його допомогою можна друкувати чеки на основі даних позначеного запису операції. Компонування чека визначається шаблоном HTML. Вам слід скористатися шаблоном, що відповідає вашим раніше надрукованим чекам. Після натискання кнопки налаштовування () програма відкриє діалогове вікно налаштовування Друк чеків. У верхній частині цього вікна буде розташовано текстове поле для введення шляху до вибраного вами шаблона. Праворуч від нього буде показано кнопку, за допомогою якої можна відкрити вікно вибору файла. Цим вікно можна скористатися для вибору альтернативного файла шаблона.

Файл шаблона є файлом HTML, у якому певні рядки використовуються для посилання на поля з операції та поточного рахунку та установи з метою встановлення місця, у якому відповідні дані буде показано у чеку. До складу пакунка KMyMoney включено декілька файлів-зразків шаблонів. Ви можете або скористатися одним з них, або внести до типового шаблона зміни відповідно до ваших потреб. Під час вибору типового шаблона у діалоговому вікні налаштовування буде показано каталог, у якому зберігаються файли-зразки.