Розділ 21. Пошук операцій

Darin Strait

версія 4.5 (25 липня 2010 року)

Загальні зауваження

За допомогою діалогового вікна Пошук операцій можна виконати пошук на основі вказаних вами критеріїв. Доступ до діалогового вікна можна отримати за допомогою пункту Знайти операцію... меню Зміни.

Це діалогове вікно поділено на дві вкладки. На вкладці «Критерії» буде показано декілька підвкладок, призначених для визначення критеріїв пошуку.

Результати буде показано після завершення пошуку на вкладці «Результат». Під списком результатів KMyMoney покаже кількість записів операцій, які відповідають вказаним критеріям пошуку. Наведення вказівника миші на пункт окремої операції у списку операцій з наступним подвійним клацанням лівою кнопкою миші призведе до відкриття відповідної облікової книги, де буде показано параметри операції.

Після натискання кнопки Знайти програма розпочне пошук, під час якого буде використано всі критерії, вказані на всіх вкладках.

Натискання кнопки Скинути призведе до відновлення типових значень полів всіх критеріїв на всіх вкладках. За допомогою цього натискання ви можете перейти до визначення нових критеріїв пошуку.

Натискання кнопки Закрити призведе до закриття діалогового вікна Пошук операцій.