Розділ 10. Розклади

Roger Lum

Michael T. Edwardes

Michael Carpino

версія 5.0.3 (1 квітня 2019 року)

Вступ

«У розкладах містяться дані щодо операцій, які слід виконати один або декілька разів через певний вказаний проміжок часу. »

У розкладі, який іноді називають списком регулярних операцій, записано відомості про операції, які виконуються на регулярній основі. Ви можете запланувати депозит, переказ (трансферт), зняття або кредитування. До записів запланованих операцій закладено значну гнучкість — їх можна виконувати один раз або із вказаними періодом у днях, тижнях, половинах місяця, місяцях або роках.

Оскільки вам відомо про регулярну природу таких операцій, те, хто є платником і отримувачем у операціях, ви можете створити розклад для запису відомостей щодо регулярної операції для спрощення і полегшення запам'ятовування майбутніх подій.

За допомогою розкладів можна упорядкувати надходження і витрату коштів з ваших рахунків. Серед типових використань розкладів сплата за чеками, податки, страхування, кредитні картки, борги, сплата відсотків, кредити, іпотечні сплати та рента. Планування таких сплат надає вам змогу отримувати корисні нагадування для ефективного планування майбутнього фінансового стану.

Розклад складається з двох основних частин: даних операції і даних планування. Дані планування — це дані щодо часових вимірів розкладу, тобто про час та спосіб додавання операції до облікової книги. Дані операції — це звичайні параметри операції. Серед них параметри способу сплати, рахунку, платника і отримувача, категорії, міток, нотатки, дати сплати, суми і стану. Крім того, ви можете вибрати додаткові параметри на основі моменту обробки операції.