Діалогове вікно створення розкладу

Створити розклад

Буде показано діалогове вікно створення розкладу з запитом щодо даних розкладу та операцій. Серед даних ви побачите:

  1. Назва розкладу

  2. Наступна дата погашення

  3. Частота

  4. Спосіб сплати

  5. Сума

  6. Інші параметри операції

  7. Параметри розкладу

Заповнення даних щодо назви розкладу, частоти та сплат.

Введіть назву розкладу і дату наступної події за цим розкладом у відповідні поля. Вміст поля назви буде показано у перегляді розкладів та на інших панелях. Вкажіть частоту настання події за допомогою поля «Частота» і спадного списку, наприклад «кожні 6 тижнів» або «кожні 3 місяці». Якщо суми різних операцій будуть різними, не забудьте позначити пункт Оцінити. Якщо цей пункт буде позначено, програма запитуватиме вас про суму під час кожного додавання операції до облікової книги. Серед інших обов'язкових до заповнення полів розділу даних щодо сплати, рахунок і категорія. Заповнювати інші поля у цьому розділі не обов'язково.

Внесення змін до розділу параметрів розкладу

Ви можете вибрати спосіб обробки неробочих банківських днів. Якщо запланована подія настає у неробочий день, ви можете наказати програмі Не змінювати дату, Змінити дату на попередній робочий день або Змінити дату на наступний робочий день. Цей пункт відтворює роботу реальної банківської системи. До неробочих днів включають вихідні та свята, які відомі KMyMoney для регіону, який було вказано за допомогою відповідного параметра налаштування.

Ви також можете вибрати, чи є сума оцінкою, щоб програма запитала вас щодо суми, коли настане відповідна дата. Вибір обробки в останній день місяця надає змогу планувати сплати для нерегулярної обробки кінцевої дати місяця. Позначивши пункт автоматичного введення, коли настане відповідна дата, ви надасте KMyMoney вводити дані операції до облікової книги без вашого втручання. Якщо ви цього не зробите, коли настане час додавати запис операції у облікову книгу, KMyMoney відкриє діалогове вікно, у якому попросить вас підтвердити додавання запису до облікової книги. Подібну поведінку програми можна змінити, докладніше про це можна дізнатися з розділу присвяченому зміні параметрів програми.

Якщо вам відома кількість операцій, яку ще не виконано, або час, коли виконання операцій слід завершити, ви можете ввести ці дані, щоб припинити нескінченне додавання записів операцій. Позначення пункту завершення розкладу і введення або кількості операцій, які лишилося виконати, або дати останньої операції призведе до завершення повторення операції на основі визначених критеріїв.

Після введення потрібних даних натисніть кнопку Гаразд, щоб продовжити виконання дій.