Підсхеми

Підсхеми — зручний спосіб повторного використання схем, якщо вам цікаві лише взаємодії із зовнішніми з’єднаннями схеми. Підсхема створюється як контролер переривань, у якого контакти працюють для взаємодії із внутрішньою схемою.

Спочатку, слід побудувати схему, яку буде використано як шаблон для створення підсхеми. Точки взаємодії визначаються за допомогою компонентів Зовнішнє з’єднання. Їх має бути з’єднано зі схемою і розташовано там, де мають бути контакти контролера переривань підсхеми.

Далі, позначте групу компонентів і зовнішніх з’єднань, які слід перетворити на підсхему, і скористайтеся пунктом Створити підсхему у контекстному меню позначеного фрагмента. Програма запропонує вам ввести назву підсхеми. Після створення підсхеми цю назву буде додано на панель Компоненти у розділ Підсхеми. Працювати з новим компонентом можна буде так само, як із будь-яким звичайним компонентом. Єдиною відмінністю є те, що ви зможете клацнути правою кнопкою на пункті у списку компонентів і вибрати у контекстному меню пункт Вилучити.