- Вибір і буфер даних
Підсвічування тексту або області на екрані за допомогою миші або клавіатури визначає позначення. Позначені дані можна вставити до відповідного місця за допомогою клацання середньою кнопкою миші.
Якщо позначені дані явним чином скопійовано за допомогою дії або , дані буде збережено у буфері обміну даними. Ці дані можна вставити за допомогою дії .
Якщо буде позначено цей пункт, програма робитиме так, щоб позначення і буфер обміну даними увесь час зберігали одні і ті самі дані, щоб позначене можна було негайно вставити у будь-який спосіб. Якщо пункт не буде позначено, доступ до позначеного можна буде отримати за допомогою збережених пунктів журналу буфера даних (визначається описаними нижче пунктами), але вставити його можна буде лише за допомогою клацання середньою кнопкою миші.
- Журнал буфера даних
Вмикає або вимикає журнал буфера обміну даними.
- Кількість записів
Встановлює кількість записів, що зберігатимуться у журналі кишені.
- Вибір тексту
Якщо на екрані позначити область за допомогою миші або клавіатури, матимемо «позначення». Цей пункт визначає, чи зберігатиме програма позначене у журналі буфера обміну даними. Можна вибрати один з таких варіантів: Завжди зберігати у журналі і Лише при явному копіюванні. Пунктом Завжди зберігати у журналі не можна буде скористатися, якщо синхронізацію між позначеним і буфером обміну даними вимкнено — у цьому випадку позначене ніколи не зберігатиметься у журналі буфера обміну даними автоматично. Див. «Поведінка кишені/вибору».
- Нетекстовий вибір
Цей пункт визначає, чи зберігатиме програма позначені нетекстові дані (зокрема зображення) у журналі буфера обміну даними. Можна вибрати один з таких варіантів: Завжди зберігати у журналі, Лише при явному копіюванні і Ніколи не зберігати до журналу. Пунктом Завжди зберігати у журналі не можна буде скористатися, якщо синхронізацію між позначеним і буфером обміну даними вимкнено — у цьому випадку позначене ніколи не зберігатиметься у журналі буфера обміну даними автоматично. Див. «Поведінка кишені/вибору».