Гучність звуку

Sebastian Kügler

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Плазма 5.4 (10 серпня 2015 року)

У цій документації описано модуль «Системних параметрів» «Гучність звуку».


Вступ

Модуль керування «Гучність звуку» надає користувачеві змогу керувати гучністю відтворення на пристроях і у програмах, які використовують звукову підсистему PulseAudio.

Модуль «Системних параметрів»

Модуль керування «Гучність звуку» надає користувачеві змогу керувати гучністю відтворення на пристроях і у програмах, які використовують звукову підсистему PulseAudio.

Модуль керування «Гучність звуку» надає користувачеві змогу керувати гучністю пристроїв виведення звуку, каналами програмного рівня, пристроями введення і запису даних. Ця програма також уможливлює маршрутизацію для окремих пристроїв. «Гучність звуку» складається із модуля «Системних параметрів» та віджета Плазми, піктограму якого, зазвичай, буде показано у системному лотку.

У модулі «Гучність звуку» параметри гучності і звуку для різних каналів та пристроїв поділено на такі групи:

  • Програми: програми, у яких відбувається відтворення звуку, зокрема музичні програвачі та програми для перегляду сторінок інтернету.

  • Запис: зміна гучності для пристроїв запису, зокрема з’єднані із комп’ютером мікрофони та гарнітури.

  • Пристрої виведення: пристрої виведення, зокрема гніздо для навушників, сабвуфер або гучномовець, з’єднаний за допомогою bluetooth, згруповані за звуковими картками, з якими з’єднано ці пристрої.

  • Пристрої введення: звукові пристрої введення, які може бути з’єднано із цим комп’ютером.

  • Налаштування: за допомогою цієї вкладки можна встановити окремі профілі, зокрема «Аналогове стерео» або «Цифровий об’ємний звук 5.1». Для пристроїв bluetooth тут ви можете перемкнутися на високоякісний профіль bluetooth AD2P.

Віджет Плазми

Віджет Плазми «Гучність звуку» автоматично завантажується до області системного лотка. Натискання піктограми із зображенням гучномовця відкриває панель із повзунками керування гучністю для різних пристроїв відтворення. Тут ви можете змінити гучність для кожного з цих пристроїв окремо.

Подяки та умови ліцензування

Гучність звуку

Авторські права на програму належать Harald Sitter, 2014–2015

Авторські права на документацію належать Sebastian Kügler , 2015

Переклад українською: Юрій Чорноіван

Цей документ поширюється за умов дотримання GNU Free Documentation License.

Ця програма поширюється за умов дотримання GNU General Public License.