Зміна категорії

Щоб змінити параметри категорії, наведіть вказівник миші на пункт категорії у списку, клацніть правою кнопкою миші і оберіть у контекстному меню пункт Редагувати категорію. У відповідь програма відкриє діалогове вікно з трьома вкладками: «Загальне», «Ієрархія» і «Податок». За допомогою кожної з вкладок ви можете редагувати певні параметри категорії.

За допомогою вкладки «Загальне» ви можете змінити назву категорії, будь-які нотатки, які було вказано під час створення категорії, номер останнього чека та стан потреби у прив'язці до облікового відділу. Початкові значення типу, валюти та ціни змінювати не можна.

За допомогою вкладки «Ієрархія» ви можете змінити батьківську категорію. Зміна батьківської категорії виконується натисканням пункту іншої категорії на панелі ієрархії категорій. У попередніх версіях KMyMoney батьківську категорію можна було змінити перетягуванням зі скиданням за допомогою вказівника миші. Цю можливість буде відновлено у наступних версіях програми.

За допомогою вкладки «Податки» ви можете призначити або змінити категорію ПДВ або змінити стан автоматичного призначення ПДВ. Крім того, за допомогою цієї вкладки можна визначити, чи буде категорію включено до пов'язаних з податками звітів.