Панелі інструментів KBibTeX

У KBibTeX передбачено дві повністю придатні до налаштовування панелі інструментів, розташовані у верхній частині вікна програми.

Докладніший опис налаштовування панелей інструментів можна знайти у відповідному розділі підручника з основ роботи у KDE. Нижче наведено короткий опис типових кнопок панелей інструментів KBibTeX.

Головна панель інструментів

Головна панель інструментів

Типовий вигляд головної панелі інструментів KBibTeX.

  • Створити: створити новий документ бібліографії.

  • Відкрити: відкрити типове діалогове вікно відкриття і збереження файлів у KDE для відкриття наявної бібліографії для редагування.

  • Закрити: закрити поточний активний документ бібліографії.

  • Зберегти: зберегти поточний активний документ бібліографії.

  • Зберегти як: надає змогу зберігати поточний відкрити документ бібліографії під новою назвою за допомогою типового діалогового вікна відкриття і збереження файлів у KDE.

  • Новий елемент: надає змогу створити новий запис, коментар, вступ або макрос у поточному активному документі бібліографії.

  • Знайти дублікати: зайти і виправити дублювання елементів у поточному документі бібліографії.

  • Надіслати до LyX/Kile: надіслати посилання на поточний позначений запис бібліографії до LyX або Kile. Докладніший опис наведено у відповідному розділі цього підручника.

Панель фільтрування

Панель фільтрування

Типова панель фільтрування KBibTeX.

Найпростішим способом навігації великими бібліографіями є використання панелі інструментів Фільтрування: KBibTeX виконає фільтрування показаного списку на основі визначених вами критеріїв. Якщо ви шукаєте якийсь елемент, але не пам’ятаєте його точної позиції у списку, просто введіть декілька літер з даних елемента у поле Фільтр.

Щойно буде введено перші декілька літер, ви побачите зміни у списку. Чим більше літер буде введено, тим коротшим буде список. Фільтрування виконуватиметься у інтерактивному режимі під час введення даних.

У правій частині панелі Фільтрування розташовано два спадних меню. Ці спадні меню призначено для уточнення критеріїв фільтрування відповідно до ваших потреб. Перше спадне меню використовується для визначення режиму встановлення відповідності (будь-яке слово, усі слова чи фраза повністю). Друге меню призначено для визначення поля, за яким слід виконувати фільтрування. Ви можете вибрати пункт усі поля або вибрати певне поле, щоб зробити список результатів коротшим, якщо ви працюєте з великою бібліографією.

На цій панелі передбачено дві кнопки:

  • Включити до повнотекстового пошуку файли PDF: надає змогу включити до фільтрування повні тексти PDF.

  • Скинути критерії фільтрування: скасувати застосування усіх критеріїв фільтрування.