Розділ 3. Типи перерв

Призначення більшості параметрів очевидне. На сторінці загальних параметрів є пункт, призначений для запуску програми у автоматичному режимі під час запуску KDE. Ви можете спитати: навіщо це, адже про це має подбати інструмент керування сеансами? Відповідь така: деяким користувачам може знадобитися запуск RSIBreak під час запуску стільниці, оскільки вони не користуються керуванням сеансами. Зауважте, що Gnome ігноруватиме цей параметр.

Існує два пункти, які керують поведінкою RSIBreak. Існує пункт, який призначає перерви фіксованої тривалості через фіксовані проміжки часу, а є пунктa, який поновлює нульові значення таймерів, якщо RSIBreak виявить, що ви не подавали ознак діяльності на комп’ютері протягом тривалості перерви.

Ви можете вказати програмі, що не хочете, щоб RSIBreak заважав вам відтворювати презентації, грати в ігри, відтворювати відео та працювати із іншими повноекранними програмами на поточній віртуальній стільниці, за допомогою пункту Придушити, якщо є повноекранні вікна.

Кнопка з замком надає вам змогу заблокувати ваш екран, коли ви полишаєте комп’ютер

Можливо, вам здасться, що повноекранне сповіщення про потребу у перерві є незручним. У такому випадку, на сторінці Під час перерв ви можете вказати, що ви бажаєте скористатися контекстним вікном, — у результаті з’являтиметься невеличка панель поряд з лотком, яка попереджатиме вас про те, що слід зробити перерву. Якщо ви проігноруєте це сповіщення, відбудеться те саме: повноекранне блокування активності.

Існує чотири варіанти показу під час повноекранної перерви. Програма може показувати Ефект заповнення чорним (типова дія), Показувати панель приладів Плазми або Показ слайдів зображень, ви можете вказати шлях до теки, де на вашому жорсткому диску зберігаються зображення. Під час перерви ви зможете спостерігати за показом слайдів з цих зображень.