Бібліотеки візерунків

Для зберігання візерунків, які можна вставляти до інших творів, ви можете скористатися засобом керування бібліотекою візерунків. Записи візерунків у бібліотеці може бути поділено за категоріями і підкатегоріями з декількома кореневими вузлами у списку бібліотеки. У засобі «Абетка» бібліотеки використовуються для вставляння фрагментів за допомогою натискання пов’язаної з ними клавіші.

Діалогове вікно керування бібліотекою не є модальним: його можна тримати відкритим, одночасно працюючи над візерунком. Ви можете вибирати бібліотеку і перетягувати зі скиданням пункти візерунків з неї до поточного візерунка.

Додати нові категорії можна за допомогою клацання правою кнопкою миші на наявному пункті бібліотеки для створення підкатегорії або на порожньому місці у бібліотеці для створення нового кореневого запису. Достатньо вибрати у контекстному меню пункт Нова категорія. Вкажіть назву категорії і натисніть кнопку Гаразд.

Створити новий запис візерунка у бібліотеці можна позначенням області на поточному візерунку з наступним копіюванням і вставленням його до одної з наявних категорій.

У кожного із записів візерунків у бібліотеці є властивості. Доступ до них можна отримати за допомогою контекстного меню. Серед таких властивостей розмір, схема ниток, значення базової лінії та пов’язана з візерунком клавіша. Значення базової лінії використовується у засобі «Абетка» для коригування висоти над (від’ємні значення) або під точкою вставлення. Пов’язана клавіша використовується у засобі «Абетка» для встановлення відповідності між візерунком і натиснутою на клавіатурі клавішею.