Параметри PIC

Після створення документа FlowCode у верхньому лівому куті робочої області буде показано зображення PIC, яким ви користуєтеся. Це зображення відповідає початковим параметрам PIC.

Кожен контакт на зображенні PIC відповідає початковому типу контакту (вхід або вихід) та початковому стану (відкрито чи закрито). Ви можете змінити тип контакту перетягуванням, а його стан — клацанням лівою кнопкою миші.

За допомогою діалогового вікна Параметри, відкрити яке можна натисканням кнопки Параметри, ви можете редагувати початкові типи і стани контактів, у цьому випадку, редагуючи двійкові значення, записані до регістрів PORT і TRIS. Втім, як і визначення параметрів окремих контактів, це діалогове вікно надає змогу змінити лише початкові значення змінних у програмі PIC.

У нижній частині вікна буде показано список поточних визначених карт контактів, а також кнопки для керування цими картами. Карти контактів використовуються для визначення способу, у який сегментний індикатор або клавіатуру з’єднано з PIC. Щоб скористатися частинами FlowCode Сегментний індикатор або Клавіатура, вам слід спочатку визначити тут карту контактів.