Параметри засобу пошуку нових зображень

За допомогою панелі ліворуч ви зможете отримати доступ до інших сторінок параметрів, зокрема сторінки Пошук файлів та версії. За допомогою пунктів цієї сторінки ви можете визначити поведінку KPhotoAlbum у сенсі виявлення нових зображень. Пошук нових зображень може бути виконано у автоматичному режимі під час запуску програми або вручну за допомогою меню Обслуговування. Знову ж таки, передбачено непогану систему підказок до пунктів цієї сторінки, але деякі з цих пунктів варті згадки і у цьому підручнику.

Рисунок 9.2. Пошук файлів та версії

Пошук файлів та версії

  • Ймовірно, вам захочеться пропустити під час пошуку каталоги, створені іншими програмами для перегляду зображень або керування файлами. Передбачено спеціальний список для таких каталогів, записи якого відокремлюються комами. Ви можете будь-коли додати до цього списку каталоги, у яких не слід шукати зображення.

  • До певної міри, програма здатна автоматично виявляти нові версії того самого зображення. Якщо вам, наприклад, потрібно, щоб програма автоматично створювала стоси з версій одного зображення, ви можете вказати формальний вираз, який буде використано для визначення того, що файл є новою версією початкового файла. Нижче наведено приклади таких записів: першим вказано формальний вираз, другим вираз для пошуку файлів оригіналів. Вам достатньо скоригувати ці записи відповідно до способу іменування файлів у вашій системі.

    1. (_(v){0,1}([0-9]){1,2}){0,1}\.(jpg|JPG|tif|TIF|png|PNG)

    2. .CR2;.NEF;.JPG;.jpg

Зауважте, що у полі назви початкового файла можна вказувати декілька суфіксів, відокремлених крапкою з комою. Крім того, можна використовувати посилання на формальний вираз у форматі \1. Пошук початкового файла буде здійснено у тому ж каталозі, у якому зберігається новий файл. У нашому прикладі формальному виразу відповідатимуть такі файли: example_v1.jpg, example_12.tif, example.PNG.