Subversion і параметри завдань за розкладом

Таблиця 5.1. Subversion

Розпочинати пошук оновлень після відкриття робочої копіїПісля відкриття робочої копії починати пошук оновлень у фоновому режимі.
Заповнювати кеш журналу під час відкриттяЯкщо буде позначено, kdesvn розпочинатиме заповнення (або повторне заповнення) кешу журналу під час відкриття сховища або робочої копії, якщо адреса сховища не є локальною (file://).
Перевіряти, чи встановлено властивість «svn:needs-lock»Шукати у робочих копіях елементи зі встановленою відповідною властивістю і, якщо такі елементи буде знайдено, показати їх зі спеціальною піктограмою-накладкою. Позначення цього пункту може значно уповільнити побудову списків елементів.
Отримувати подробиці щодо файлів під час побудови спискуЯкщо позначено, kdesvn отримуватиме докладніші відомості щодо файлів під час побудови списків вмісту віддалених сховищ. Отже, ви зможете бачити блокування, здійснені у сховищі. Обережніше: використання цієї можливості ЗНАЧНО уповільнює побудову списків.
Отримувати дані щодо елемента рекурсивноЯкщо позначено, команда info отримуватиме інформацію щодо всіх підлеглих елементів тек, що може значно уповільнити обробку списків.
Зберігати паролі для віддалених з’єднаньЗберігання паролів може завдати значної шкоди захисту системи. Subversion зберігає паролі у незашифрованому файлі, тобто ці паролі можна прочитати як звичайний текст! Отже, будьте обережні з позначенням цього і наступного пункту. Цей пункт визначає лише типові умови зберігання паролів, ви можете змінити їх для окремих сховищ за допомогою діалогового вікна входу до сховища.
Зберігати паролі до KWalletЗберігання паролів у незашифрованому файлі subversion є значною «діркою» у захисті системи. kdesvn може зберігати паролі до зашифрованої торбинки KDE (починаючи з версії 0.12.0) і користуватися збереженими паролями. З іншого боку, інші клієнтські програми subversion не зможуть читати ці паролі, отже вам доведеться вводити їх знову, якщо ви користуєтеся інструментами, подібними до засобу командного рядка svn або rapidsvn. Доки у subversion не буде передбачено шифрування сховища паролів, вам слід ретельно обдумати, чи слід користуватися цим пунктом.
Використовувати вбудований кеш паролівЯкщо пароль не зберігається на постійній основі, kdesvn може зберігати його лише до кінця сеансу роботи з kdesvn, отже вам не доведеться вводити пароль знову для виконання кожної з дій. Такий кеш паролів не є постійним, тобто насправді паролі зберігаються лише у пам’яті комп’ютера.
Журнал змінюється відповідно до змін вузлівЯкщо позначено, журнал міститиме дії з копіювання.
До журналу зажди читається список змінених файлівКоманда «log» може читати список змінених у внеску файлів. Це корисно і, здебільшого, не призводити до значного навантаження на канал зв’язку з сервером.
Переглядати список елементів до надсиланняПід час надсилання внеску kdesvn може виконувати перевірку дії. Наприклад, шукати елементи поза керуванням версіями, які можна було б додати, і показувати їх список у вікні внеску. Тривалість виконання додаткової обробки залежить від розмірів проєкту.
Ховати нові елементи у вікні надсиланняВизначає, чи слід показувати елементи поза керуванням версіями у діалоговому вікні надсилання.
Оновлення змінює без створення конфліктівЯкщо позначено, локальне додавання вузла даних з тим самим шляхом, що і у вхідного додавання вузла, призводитиме до створення звичайного вузла з можливими локальними змінами, а не до конфлікту у дереві.
Оновлення створює батьківські елементи, яких не вистачаєЯкщо позначено, створювати усі батьківські каталоги, яких ще немає, шляхом отримання цих каталогів з порожньою глибиною (depth=empty).

Таблиця 5.2. Завдання за розкладом

Шукати змінені елементи кожні N секунд

Шукати оновлені елементи кожні N секунд

Якщо позначено і доступною є робота у мережі, програма регулярно шукатиме оновлення і зміни робочої копії