Зміна параметрів операції

Передбачено декілька пунктів, за допомогою яких можна змінити вигляд і поведінку перегляду облікової книги з точки зору операцій. Відкрити діалогове вікно з цими пунктами можна за допомогою пункту меню Параметри Налаштувати KMyMoney з наступним вибором пункту Облікова книга зі списку, розташованого ліворуч. Пункт, позначку з якого слід зняти, називається Показати форму операції.

Призначення більшості з цих пунктів очевидне з назви. Нижче ми все ж спробуємо пояснити призначення деяких з цих пунктів.

  • Показати форму операції (на вкладці «Показ») — позначення або зняття позначки з цього пункту призведе до показу або приховування форми, розташованої у нижній частині вікна. Якщо область буде приховано, операції можна буде вводити безпосередньо у порожній рядок у нижній частині списку операцій.

На цих зображеннях показано, як виглядатиме введення запису операції, порівняно з введенням за допомогою форми введення операції.

Форма запису операції

Форма операцій

Безпосередньо введені операції

Безпосереднє введення

  • Зберігати зміни після вибору іншої операції/дроблення — якщо ви позначите наступний рядок у списку операцій або редакторі дроблення, зміни буде збережено. За типової ж поведінки (коли пункт не позначено), для збереження внесених змін вам доведеться натиснути кнопку з зеленою пташечкою.