Інформаційне вікно

Доступ до інформаційного вікна можна отримати наведенням вказівника на елемент з наступним клацанням лівою кнопкою миші. Це місце, де можна отримати інформацію про елемент. За допомогою кнопок внизу вікна або коліщатка миші ви можете змінити елемент, інформацію про який відображено, без закриття вікна.

Огляд даних

На сторінці Огляд даних розміщено інформацію про різноманітні факти, що стосуються елемента.

Залежно від доступних у Kalzium даних ви побачите різні радіуси елементів. Ковалентний радіус — це радіус незарядженого атома у молекулі. Прикладом може слугувати відстань між O і H у молекулі води. Атомний радіус — це радіус окремого атома елемента, тобто елемента без хімічних зв'язків. Радіус ван дер Ваальса визначається як відстань між двома атомами однакового виду у молекулах з такими атомами, наприклад, між двома атомами вуглецю у молекулі пропану. Останнім з можливих радіусів є іонний радіус, який залежить від заряду іона.

Масою елемента є середня зважена маса всіх його ізотопів.

Інформаційне вікно Kalzium

Орбіталі Бора

На сторінці Модель атома показано атомні оболонки. Кожній орбіті відповідає атомна оболонка, а кожному жовтому кружечку — електрон.

Інформаційне вікно Kalzium

Ізотопи

На сторінці Ізотопи розміщено інформацію про ізотопи елемента.

Маса

Маса цього ізотопу.

Нейтрони

Кількість нейтронів, які містяться у ядрі цього ізотопу.

Відсотки

Відсоток атомів елемента, що відповідають цьому ізотопу. Також називається поширеністю.

Період напіврозпаду

Період напіврозпаду мають лише нестабільні ізотопи. Цей період визначається як час, за який розпадеться половина ізотопів.

Енергія і режим напіврозпаду

Відомо, що деякі ізотопи випромінюють частки у процесі радіоактивного розпаду. Кожен розпад вивільняє певну енергію, яку показано у списку поряд з режимом розпаду.

Спін і парність

Спін ядра і його парність.

Магнітний момент

Магнітний момент диполя ядра. Вимірюється у одиницях ядерного магнетона.

Інформаційне вікно Kalzium

Різне

На сторінці Різне розміщено інформацію про поточний елемент, зокрема, про час його відкриття і походження назви.

Інформаційне вікно Kalzium

Спектр

На сторінці Спектр буде показано спектр елемента. Ви можете вибрати діапазон довжин хвиль, одиниці і тип спектру. Таблицю інтенсивностей ліній спектру буде показано у правій нижній частині сторінки.

Інформаційне вікно Kalzium

Додаткова інформація

На сторінці Додаткова інформація наведено посилання на сторінки елемента у Вікіпедії, у системі Jefferson Lab та WebElements.

Інформаційне вікно Kalzium