Мова

Mike McBride

Krishna Tateneni

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Плазма 5.20 (9 квітня 2021 року)

За допомогою цієї сторінки ви можете вказати основні мови стільничного середовища та програм Плазми.

Повідомлення робочого простору Плазми та програм KDE створено американською англійською мовою, їх перекладено різними мовами командами добровольців Перш ніж ви зможете скористатися перекладами, вам доведеться встановити пакунки з перекладами.

Примітка

Якщо ви хочете скористатися якимось із перекладів, вам слід встановити відповідні пакунки перекладів Плазми.

Плазму побудовано на основі бібліотек Qt™. Для отримання повністю локалізованого графічного інтерфейсу вам слід встановити переклад Qt™ відповідною мовою.

У списку буде показано перелік мов, які буде використано для показу повідомлень Плазми та програм KDE. Оскільки не всі частини Плазми та програм KDE перекладено всіма мовами, Плазма намагатиметься використати прийнятний для вас переклад. Для цього середовища шукатиме переклад у списку, аж доки не буде знайдено потрібного вам перекладу. Якщо не буде виявлено жодного перекладу основною мовою, буде використано неперекладені повідомлення американською англійською.

Додати мову до основного списку можна натисканням кнопки Додати мови.... У відповідь на натискання цієї кнопки буде показано локалізований перелік перекладів «Системних параметрів», які встановлено і якими можна скористатися у вашій системі. Якщо у списку не буде мови, якою ви бажаєте скористатися, вам слід встановити пакунок з перекладом у звичний для вашої системи спосіб. Позначте один або декілька пунктів мов у списку і натисніть кнопку Додати.

Щоб вилучити пункт мови зі списку основних мов, позначте пункт мови у цьому списку і натисніть піктограму . Змінити пріоритет пункту у списку можна позначенням цього пункту з наступним натисканням піктограми .

Примітка

Значення параметрів «Мова» і «Формат» є незалежними. Зміна мови не призведе до автоматичної зміни параметрів для чисел, валюти тощо, відповідно до значень, характерних для країни або регіону.