Формати

Mike McBride

Krishna Tateneni

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Плазма 5.3 (18 травня 2015 року)

За допомогою цього модуля Системних параметрів KDE ви зможете вибрати параметри налаштування, які залежать від частини світу, у якій ви мешкаєте.

У більшості випадків, ви можете просто вибрати регіон світу, у якому ви живете, — інші параметри буде встановлено відповідним чином.

У нижній частині вікна цього модуля буде показано приклади застосованих параметрів та одиниць виміру. Окрім чисел, ви побачите суми у валюті, дати і час у скороченому та повному форматах. Якщо до параметрів буде внесено зміни, модуль негайно покаже результати цих змін у полі попереднього перегляду, щоб можна було переконатися у їхній правильності до застосування.

У спадному списку Регіон буде показано список країн. Початковим пунктом у списку буде поточна вибрана країна. Якщо буде показано пункт «Типова», у графічній оболонці ще не встановлено параметрів країни, тому використовуватиметься країна, встановлена на загальносистемному рівні, саме її дані буде показано.

Якщо вам потрібні якісь спеціальні значення певних параметрів, позначте пункт Докладні параметри і виберіть формат для Чисел, Часу, Валюти, Одиниць виміру та Групування і впорядкування за допомогою спадних списків.