Стиль Плазми

Andrew Lake

Carl Schwan

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Плазма 5.20 (9 квітня 2021 року)

Плазма постчається із декількома типовими стилями. Стиль Плазми визначає, як виглядатимуть різні компоненти Плазми (плазмоїди, панелі, віджети тощо).

Налаштування стилю Плазми

За допомогою цього модуля ви можете:

  • встановлювати і вибирати стилі Плазми

  • редагувати стилі Плазми

  • вилучати стилі Плазми

Передбачено можливість фільтрування списку стилів за допомогою поля Шукати... над таблицею. Крім того, ви можете скористатися спадним списком, розташованим поруч із цим полем, для того, щоб лишити у таблиці лише Світлі теми, Темні теми чи Сумісні зі схемою кольорів теми.

Якщо ви хочете вилучити стиль, скористайтеся кнопкою на накладній панелі внизу праворуч на піктограмі стилю. Скасувати цю дію можна натисканням піктограми . Якщо ви натиснете кнопку Застосувати, позначені стилі буде вилучено, і ви вже не зможете скасувати окремі або усі вилучення.

Якщо у вашій системі встановлено пакунок plasma-sdk, при наведенні вказівника миші на попередній перегляд стилю з'явиться кнопка, за допомогою якої ви зможете запустити Навігатор темами Плазми.

Докладнішу технічну інформацію можна знайти на цій сторінці.

Отримати нові стилі Плазми…

Щоб скористатися цією можливістю, вам потрібне з’єднання вашого комп’ютера з мережею Інтернет. Натискання цієї кнопки відкриє діалогове вікно, у якому ви зможете вибрати новий стиль Плазми. Натискання кнопки Встановити у цьому діалоговому вікні встановить вибраний стиль Плазми, після того, як ви натиснете кнопку Закрити у засобі встановлення, ваш новий стиль негайно можна буде застосувати.

Отримати нові стилі Плазми…

Встановити з файла…

Якщо ви отримали нові стилі з мережі Інтернет, ви можете скористатися цією кнопкою для того, щоб відкрити архів з тільки-но отриманими стилями. Натискання цієї кнопки відкриє невеличке діалогове вікно роботи з файлами, за допомогою якого ви зможете вказати програмі розташування файла з архівом стилі на диску.

Натискання кнопки Відкрити у цьому діалоговому вікні встановить стиль, який ви вказали, і зробить його доступним зі списку стилів.