Пробудження від сну

Програму можна налаштувати так, що позначений вами пункт нагадування пробуджуватиме систему зі стану сну або призупинки роботи у вказаний час, отже нагадування стане можливим, навіть якщо на той час система перебуватиме у неактивному стані. Керувати цією можливістю можна за допомогою діалогового вікна, викликати яке можна пунктом меню ДіїПробудити від сну. За допомогою цього діалогового вікна можна встановити, скасувати або виконати тестування нагадування з пробудженням системи від сну.

Для використання можливості нагадування з пробудженням від сну потрібні права доступу адміністративного користувача. Програма надішле запит щодо введення пароля адміністратора, якщо ви спробуєте встановити або скасувати нагадування з пробудженням від сну.

Примітка

На деяких комп’ютерах, особливо застарілих моделей, не передбачено апаратної підтримки пробудження системи зі стану сну. На деяких комп’ютерах можна встановлювати час пробудження лише у межах 24 годин від поточного часу. Можливі також обмеження на стан, у якому буде пробуджено систему. Вам варто спочатку налаштувати тестове нагадування, щоб перевірити, чи можна покладатися на можливості вашого комп’ютера.

Застереження

Одночасно можна використовувати лише одне нагадування з пробудженням зі стану сну. Якщо ви використовуєте цю функціональну можливість у KAlarm, вам слід вимкнути її у всіх інших програмах, які також використовують можливість пробудження системи зі стану сну. Якщо якась програма встановлює або вилучає пункт пробудження системи зі стану сну, це скасовує всі попередньо встановлені налаштування пробудження системи зі стану сну, незважаючи на те, встановлено їх за допомогою KAlarm чи будь-якої іншої програми.

Діалогове вікно пробудження системи зі стану сну використовується разом зі списком нагадувань у основному вікні KAlarm.

  • Використовувати підсвічене нагадування: за допомогою цієї кнопки можна зробити поточне позначене у списку нагадування нагадуванням з пробудженням системи від сну. Як вже зазначалося раніше, будь-яке раніше налаштоване пробудження від сну буде скасовано. Кнопкою можна буде скористатися, лише якщо у списку позначено точно один пункт нагадування.

  • Скасувати пробудження від сну: скасовує будь-яке налаштоване пробудження системи від стану сну (налаштоване у KAlarm або будь-якій іншій програмі, див. вище). Зауважте, що буде скасовано лише дію щодо пробудження від сну, пов’язану з нагадуванням, — саме нагадування працюватиме у звичайному режимі.

  • Показати поточне нагадування: підсвічує пункт поточного нагадування з пробудженням системи зі стану сну у списку нагадувань, щоб його легше було знайти. Ця кнопка буде неактивною, якщо у списку немає нагадувань з пробудженням від сну.

  • За допомогою пункту Кількість хвилин до нагадування, за які слід пробудити систему від сну ви зможете, якщо захочете, гарантувати повноцінну працездатність системи на час вмикання основної дії нагадування.