Дії за допомогою піктограми системного лотка

Типово, KAlarm показує піктограму у системному лотку. За допомогою цієї піктограми ви зможете керувати і переглядати стан нагадування. Звичайна піктограма KAlarm позначає, що програма спостерігає за нагадуваннями, а сіра піктограма позначає, що спостереження за нагадуваннями не ведеться. Якщо окремі нагадування буде вимкнено, на піктограму буде накладено маленький хрестик.

Якщо протягом наступних 24 годин не заплановано жодного нагадування, піктограму системного лотка KAlarm буде типово приховано. Змінити часові умови приховування піктограми можна за допомогою діалогового вікна налаштовування програми. Щоб побачити піктограму, яку було автоматично приховано, натисніть стрілку у системному лотку і відкрийте список прихованих піктограм.

Якщо ви наведете вказівник миші на піктограму системного лотка, буде показано панель підказки з резюме перших декількох повідомлень, які буде увімкнено протягом наступних 24 годин. Ви можете вимкнути цю можливість або налаштувати кількість нагадувань, які буде показано, та їх формат у діалоговому вікні налаштування.

За допомогою клацання лівою кнопкою миші, коли вказівник буде наведено на піктограму лотка, ви можете відкривати або закривати головне вікно KAlarm.

Наведіть вказівник на піктограму програми у лотку, клацніть правою кнопкою миші, щоб відкрити контекстне меню з пунктами:

Увімкнути нагадування

Вмикає або вимикає спостереження за нагадуваннями.

Докладніше про це можна дізнатися з розділу Вмикання і вимикання нагадувань.

Створити нагадування

Після того, як ви виберете тип нагадування зі списку, який з’явиться, програма відкриє діалогове вікно редагування нагадування для створення нагадування.

Зупинити відтворення

Перериває відтворення поточного звукового файла.

Розподілити вікна

Розподіляє вікна нагадувань та повідомлень про помилки екраном або знову групує їх.

Налаштувати KAlarm...

Відкриє діалогове вікно налаштування KAlarm.

Діалогове вікно налаштування описано у розділі Як налаштувати KAlarm. У ньому ви знайдете параметри, пов’язані з піктограмою системного лотка програми KAlarm.

Відновити / Мінімізувати

Відновлює або мінімізує головне вікно KAlarm.

Вийти

Прибере піктограму системного лотка KAlarm і закриє всі головні вікна програми.

Завершить роботу KAlarm, якщо програма не показує жодного з повідомлень нагадувань.

Показ піктограми KAlarm у системному лотку

Для того, щоб піктограму KAlarm було показано у системному лотку, вам слід скористатися стільницею Плазми або іншим інструментом керування вікнами з відповідними можливостями.

Виберіть пункт меню ПереглядПоказувати у системному лотку, щоб піктограму KAlarm було показано у системному лотку відповідно до набору параметрів, заданих на вкладці Перегляд діалогового вікна налаштовування програми.

Щоб вилучити піктограму KAlarm з системного лотка, зніміть позначку з пункту меню ПереглядПоказувати в системному лотку.

Щоб визначити, чи буде показано KAlarm після запуску у системному лотку, скористайтеся пунктами вкладки Перегляд діалогового вікна налаштувань програми.