Вигляд

За допомогою розділу Вигляд ви зможете керувати деякими з параметрів вигляду KAlarm. На вкладці Загальне ви можете побачити пункти:

 • Показувати у системному лотку: якщо буде позначено цей пункт, під час роботи KAlarm у системному лотку буде показано піктограму програми. Може бути вибрано один з таких режимів показу:

  • Завжди показувати: завжди показувати піктограму у системному лотку.

  • Автоматично ховати, якщо немає активних нагадувань: автоматично ховати піктограму системного лотка, якщо немає активних нагадувань.

  • Автоматично ховати, якщо не призначено нагадування протягом: піктограму системного лотка буде приховано, якщо не призначено жодного нагадування протягом вказаного періоду часу, починаючи від поточного моменту.

  Якщо піктограму системного лотка було автоматично приховано, ви можете наказати системі показувати цю піктограму за допомогою стандартних засобів налаштовування системного лотка.

  Показувати у системному лотку: якщо буде позначено цей пункт, закриття піктограми системного лотка призведе до закриття всіх головних вікон KAlarm і, якщо не показано жодних з вікон повідомлень, завершує роботу програми.

 • Група віджетів Підказка системного лотка: за допомогою цих пунктів можна керувати переліком даних, які буде показано на панелі підказки, яка з’явиться після наведення вказівника миші на піктограму системного лотка KAlarm.

  • Нагадування наступних 24 годин: за позначення цього пункту на панелі підказки буде показано перелік перших декількох нагадувань, які буде показано протягом наступних 24 годин.

  • Максимальна кількість показаних нагадувань: зніміть позначку з цього пункту, щоб програма показувала всі нагадування протягом наступних 24 годин. Позначте цей пункт, щоб встановити максимальну кількість нагадувань, дані яких буде показано.

  • Показувати час нагадування: позначте цей пункт, щоб програма показувала час, на який було заплановано кожне з нагадувань.

  • Показувати час до нагадування: позначте цей пункт, щоб програма показувала час, який залишився до вмикання кожного з нагадувань розкладу. Час буде показано у годинах та хвилинах.

   • Префікс: у цьому полі ви можете вказати символ, який слід показувати перед значенням проміжку часу до нагадування, цей символ призначено для того, щоб ви могли відрізнити цей проміжок від часу, на який було призначено нагадування.

 • За допомогою групи віджетів Список нагадувань ви зможете обрати кольори, які буде використано у списку нагадувань головного вікна KAlarm для показу записів вимкнених і застарілих нагадувань.

На вкладці Вікна нагадувань містяться пункти, призначені для керування виглядом вікон повідомлень нагадувань.

 • Розташовувати вікна подалі від курсора: позначте цей пункт, щоб програма показувала вікна повідомлень нагадувань якнайдалі від поточної позиції вказівника миші. Таким чином можна мінімізувати ймовірність випадкового підтвердження нагадування ненавмисним натисканням кнопки миші під час появи вікна повідомлення.

 • Вікна по центру, затримка активації кнопок вікна: позначте цей пункт, щоб програма показувала вікна повідомлень нагадувань по центру екрана. Щоб зменшити ймовірність випадкового підтвердження нагадування, спочатку кнопки вікна буде вимкнено. Затримку у секундах перед активацією кнопок можна вказати у полі Затримка активації кнопок (у секундах).

 • Вікна нагадувань зі смужками заголовків і автоматичним фокусом: цей пункт керує тим, чи будуть вікна повідомлень нагадувань модальними, чи ні, тобто, чи перехоплюватимуть фокус клавіатури після появи. Докладніше про це можна дізнатися з розділу Вікно повідомлення нагадування.