Зберігання

У розділі Зберігання ви можете вказати параметри зберігання та архівування нагадувань:

 • Нові нагадування і шаблони: тут ви можете вказати, у якому календарі слід зберігати нові нагадування і шаблони нагадувань за використання декількох календарів нагадувань:

  • Зберегти у типовому календарі: нові нагадування і шаблони нагадувань буде автоматично додано до типового календаря нагадувань без надсилання запитів на підтвердження.

  • Запитувати про те, у якому календарі зберігати: у випадку, коли ви створите нове нагадування або шаблон нагадування, і існуватиме декілька придатних для запису календарів, програма запитає вас щодо вибору календаря для зберігання нагадування або шаблону. Зауважте, що календарі, які зберігатимуться після застарівання, завжди зберігатимуться у типовому календарі для застарілих нагадувань без надсилання запитів щодо підтвердження.

 • Група віджетів Застарілі нагадування: за допомогою цих пунктів можна керувати зберіганням застарілих нагадувань у типовому календарі для застарілих нагадувань.

  • Зберігати застарілі нагадування: позначте цей пункт, щоб програма зберігала застарілі і вилучені нагадування. Зніміть позначку з цього пункту, щоб програма не записувала нагадувань після того, як їх було дезактивовано. Зауважте, що вилучені нагадування буде додано до застарілих, лише якщо їх раніше було увімкнено. Якщо ви вилучите нагадування до того, як його буде хоч раз увімкнено, нагадування буде вилучено остаточно.

  • Вилучати застарілі нагадування після: тут можна вказати кількість днів, протягом яких програма зберігатиме застарілі і вилучені нагадування у архіві, після завершення цього терміна нагадування буде вилучено остаточно.

  • Вилучити застарілі нагадування: за допомогою натискання цієї кнопки можна вилучити всі нагадування з поточного архіву у типовому календарі для застарілих нагадувань. (Інші календарі застарілих нагадувань залишаться незмінними у випадку, якщо ви спільно використовуватиме їх разом з іншими користувачами.) Ця дія не стосуватиметься нагадувань, які застаріють пізніше або будуть вилучені пізніше; програма продовжуватиме додавати застарілі нагадування відповідно до обраних параметрів.