Як увімкнути і вимкнути нагадування

Нагадування можна вмикати і вимикати у сукупності або окремо:

 • «Спостереження за нагадуваннями» застосовується до всіх нагадувань. Доки спостереження за нагадуваннями буде вимкнено, жодного з нагадувань не вмикатиметься. За увімкненого спостереження за нагадуваннями (звичайна поведінка програми) всі нагадування, які не було вимкнено окремо, буде увімкнено у належний для них час.

  Коли ви повторно увімкнете спостереження за нагадуваннями, нагадування, які мали увімкнутися протягом часу, коли спостереження було вимкнено, буде негайно увімкнено (якщо параметр скасування через запізнення не забороняє таке вмикання). Іншими словами, вимикання спостереження за нагадуваннями призводить до тих самих наслідків, що і завершення роботи KAlarm, — нагадування буде відкладено до часу, коли ви увімкнете спостереження.

 • Кожне з нагадувань можна вмикати або вимикати окремо, незалежно від стану спостереження за нагадуваннями. Отже стан увімкнення або вимкнення окремих нагадувань не буде змінено під час вимикання або повторного вмикання спостереження за нагадуваннями. На відміну від спостереження за нагадуваннями, яке може бути потенційно вимкнено через те, що не запущено KAlarm, окремі нагадування можна вимкнути лише за допомогою пунктів меню самої програми.

  Якщо ви повторно увімкнете окреме нагадування, програма не зважатиме на ті випадки, коли нагадування слід було увімкнути під час періоду вимикання. Іншими словами, вимикання окремого нагадування скасовує всі випадки його показу аж до часу, коли нагадування знову буде увімкнено.

  Стан вмикання/вимикання окремих нагадувань позначається кольором у списку нагадувань (цей колір можна налаштувати на вкладці Перегляд діалогового вікна налаштування програми).

Щоб програма показувала нагадування, станом цього нагадування має бути «увімкнено», крім того має бути увімкнено спостереження за нагадуваннями.

Як увімкнути спостереження за нагадуваннями

Щоб програма KAlarm могла здійснювати спостереження за нагадуваннями, її має бути запущено. Після першого ж запуску KAlarm програма зробить так, щоб система запускала її кожного разу, коли ви входите до системи, якщо ви не знімете позначки з відповідного пункту на вкладці Загальні діалогового вікна налаштування програми.

Якщо спостереження за нагадуваннями вимкнено, ви можете увімкнути його у один з таких способів:

 • Скористатися пунктом меню ДіїУвімкнути нагадування.

 • Навести вказівник миші на піктограму системного лотка програми, клацнути правою кнопкою миші і обрати пункт Увімкнути нагадування у контекстному меню.

Як вимкнути спостереження за нагадуваннями

Ви можете тимчасово вимкнути спостереження за нагадуваннями, таким чином заборонивши KAlarm перевірку будь-яких нагадувань аж до того часу, коли ви або не увімкнете спостереження знову, або, — якщо KAlarm було налаштовано на запуск під час входу до системи, — до часу наступного входу до системи.

 • Для цього зніміть позначку з пункту меню ДіїУвімкнути нагадування.

 • Ви також можете навести вказівник миші на піктограму системного лотка програми, клацнути правою кнопкою миші і обрати пункт Увімкнути нагадування у контекстному меню.

 • Запустіть KAlarm з параметром командного рядка --disable-all.

 • Завершити роботу KAlarm у спосіб, описаний у розділі Як вийти з KAlarm.

Вимкнути нагадування на постійній основі можна забороною запуску KAlarm під час входу до системи за допомогою відповідного пункту на вкладці Загальні діалогового вікна налаштувань.

Як увімкнути або вимкнути окремі нагадування

Щоб увімкнути окремі нагадування, які було вимкнено, виконайте одну з таких дій:

 • Оберіть одне або декілька нагадувань натисканням їх записів у списку нагадувань. Після цього скористайтеся пунктом меню ДіїУвімкнути.

 • Наведіть вказівник на бажані записи у списку нагадувань, клацніть правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт Увімкнути.

Щоб вимкнути окремі нагадування, які було увімкнено, виконайте одну з таких дій:

 • Виберіть одне або декілька нагадувань натисканням відповідних записів у списку нагадувань. Після цього скористайтеся пунктом меню ДіїВимкнути.

 • Наведіть вказівник на бажані записи у списку нагадувань, клацніть правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт Вимкнути.