Діалогове вікно редагування нагадування

За допомогою діалогового вікна редагування нагадувань ви зможете переглядати і редагувати нагадування. Після першого відкриття цього вікна у KAlarm буде показано спрощену форму, у якій буде показано лише невелику кількість пунктів. Щоб побачити всі пункти, натисніть кнопку Більше параметрів; щоб повернутися до спрощеного вигляду, натисніть кнопку Менше параметрів. KAlarm завжди запам’ятовуватиме останній обраний вигляд діалогового вікна і відтворюватиме його кожного разу, коли ви відкриватимете діалогове вікно редагування нагадування.

Ви можете налаштувати типові значення багатьох параметрів у діалоговому вікні редагування нагадування за допомогою вкладки «Зміни» діалогового вікна налаштування.

Спрощене діалогове вікно редагування показу нагадування

Спрощене діалогове вікно редагування показу нагадування

Діалогове вікно редагування показу нагадування, показано всі параметри

Діалогове вікно редагування показу нагадування, показано всі параметри

Дія нагадування

Перелік інструментів керування, показаних на панелі Дія залежатиме від типу нагадування, яке ви редагуватимете.

Візуальні нагадування

За увімкнення візуального нагадування буде показано вікно з повідомленням. За допомогою спадного списку у верхній частині вікна ви можете вказати спосіб, який буде використано для створення вмісту вікна нагадування:

 • Оберіть варіант Текстове повідомлення, щоб ввести текст повідомлення нагадування (у якому можуть бути символи розриву рядків) у поле редагування.

 • За використання варіанта Вміст файла вам слід буде ввести шлях або адресу URL текстового файла або файла зображення, вміст якого буде показано у повідомленні нагадування. Скористайтесь кнопкою поряд з полем редагування, щоб відкрити діалогове вікно вибору файла. Для нагадувань такого типу пункт Декламувати буде недоступним.

 • Оберіть варіант Вивід команди, щоб текст повідомлення нагадування було створено командою, яку буде виконано під час вмикання нагадування. У розділі Нагадування-команди, наведеному нижче, ви зможете прочитати про те, як ввести команду або скрипт команди, який буде виконано.

Серед доступних інструментів керування для візуальних нагадувань:

 • Пункт Звук, за допомогою якого ви можете визначити, чи слід відтворювати звук під час показу повідомлення нагадування. Можливі варіанти:

  • Без звуку — нагадування не супроводжуватиметься звуком.

  • Гудок — нагадування супроводжуватиметься системним гудком.

  • Вибір варіанта Звуковий файл призведе до відтворення звукового файла. Скористайтеся кнопкою, розташованою праворуч, щоб відкрити діалогове вікно вибору звукового файла, за допомогою якого ви зможете обрати файли, який буде відтворено, встановити гучність та параметри повтору відтворення. Якщо ви наведете вказівник миші на інструмент вибору і затримаєте його там, програма покаже панель підказки щодо поточного обраного файла.

   У діалоговому вікні звукового файла:

   • Введіть шлях до звукового файла або скористайтеся кнопкою, розташованою поруч з полем редагування для того, щоб відкрити діалогове вікно вибору файла. Ви можете прослухати вибраний файл натисканням кнопки відтворення, яку буде показано ліворуч від поля редагування. Після натискання ця кнопка змінить призначення: повторне натискання призведе до припинення відтворення файла, коли ви прослухаєте достатню частину файла.

   • Позначте пункт Повторити, щоб файл повторно відтворювався весь час протягом показу нагадування. (У вікні повідомлення нагадування буде показано кнопку, за допомогою якої ви зможете зупинити відтворення, якщо вам потрібна тиша, але вікно нагадування закривати не потрібно.)

   • Позначте пункт Гучність і пересуньте повзунок у бажану позицію, якщо вам потрібно налаштувати гучність, з якою буде відтворено цей звуковий файл.

   • За бажання, ви можете поступово змінювати гучність звуку. Зміна гучності означає, що відтворення звукового файла розпочнеться з однієї гучності і поступово змінюється до остаточної гучності протягом вказаного інтервалу часу. Остаточна гучність визначатиме параметри, вказаний на панелі Гучність. Щоб увімкнути зміну гучності, позначте пункт Згасання, а потім введіть інтервал у секундах у поле Час згасання і налаштуйте гучність за допомогою повзунка Початкова гучність.

   Підказка

   Ви можете скористатися кнопкою Спробувати, щоб перевірити рівень гучності звуку.

 • Скористайтеся кнопкою Шрифт і колір..., щоб обрати шрифт тексту і кольори тла для повідомлення нагадування. У діалоговому вікні Виберіть шрифт та колір нагадування ви можете позначити пункт Використовувати типовий шрифт, щоб повідомлення було показано тим шрифтом, який було налаштовано як типовий на час показу повідомлення. Щоб обрати особливий шрифт для вашого повідомлення, зніміть позначку з пункту Використовувати типовий шрифт. (Типовий шрифт і кольори можна вказати за допомогою діалогового вікна налаштування.)

  Виділені кольори буде показано у полі запису тексту повідомлення нагадування.

 • Скористайтеся кнопкою Спеціальні дії..., щоб вказати команди оболонки, які слід виконати до і після показу нагадування. За допомогою діалогового вікна Спеціальні дії нагадування ви можете:

  • У полі Дія перед нагадуванням ввести команду оболонки, яку буде виконано перед показом нагадування. Зауважте, що KAlarm очікуватиме на завершення виконання програми перед показом нагадування.

   Дію перед нагадуванням буде виконано лише один раз під час першого показу повідомлення нагадування, зокрема, коли повторне нагадування буде замінено на початкове повідомлення нагадування. Цю дію не буде виконано за будь-якої з таких умов:

   • Під час показу повідомлення нагадування.

   • Під час повторного показу повідомлення після відкладання нагадування, якщо не позначено пункт Виконувати для відкладених нагадувань.

   • Якщо повідомлення було показано, коли ви не працювали у власному обліковому записі, а поті відновлено після вашого входу до облікового запису.

   • За вмикання нагадування з регулярним повторенням, коли повідомлення нагадування (або відкладене повідомлення нагадування) з попереднього повторення ще не було закрито; іншими словами, коли прочитання попереднього повторення нагадування ще не було підтверджено.

   Попередньою дією нагадування можна скористатися для керування показом повідомлення нагадування:

   • Позначте пункт Скасувати нагадування за помилки, щоб наказати програмі скасовувати нагадування, якщо попередня команда нагадування поверне повідомлення про стан помилки. Таким чином, програма не виконуватиме показ повідомлення нагадування та всі дії, які має бути виконано після нагадування.

   • Зазвичай, якщо попередня нагадуванню команда повертатиме повідомлення про помилку, буде показано це повідомлення та відповідно позначено пункт у списку нагадувань. Запобігти показу таких сповіщень про помилки можна позначенням пункту Не сповіщати про помилки.

  • У полі Дія після нагадування ввести команду оболонки, яку буде виконано після підтвердження прочитання повідомлення (після натискання кнопки Закрити або кнопки закриття на смужці заголовка вікна). Її не буде виконано за будь-якої з таких обставин:

   • Якщо повідомлення нагадування було закрито.

   • Якщо ви відклали нагадування, аж до того часу, коли повідомлення нарешті буде підтверджено.

   • Якщо повідомлення нагадування буде закрито через вихід зі стільничного середовища.

  Див. розділ Команди-нагадування, щоб дізнатися докладніше про те, як виконувати команди оболонки.

Нагадування-команди

Нагадування за допомогою команди виконуватимуть команду без показу будь-якого з повідомлень нагадування.

Примітка

Цей тип нагадування не буде доступним, якщо KDE запущено у режимі kiosk.

Під час виконання команди змінна середовища KALARM_UID міститиме унікальний ідентифікатор нагадування. Зауважте, що якщо команда виконуватиметься з діалогового вікна редагування нагадування за допомогою натискання кнопки Спробувати, KALARM_UID буде порожньою, якщо це нове нагадування або до параметрів нагадування було внесено зміни, оскільки унікальний ідентифікатор надається нагадуванню лише після зберігання цього нагадування до календаря нагадувань.

Серед інструментів керування нагадувань за допомогою команд:

 • Пункт Ввести скрипт, за допомогою якого ви можете визначитися з тим, чи бажаєте ви ввести рядок команди, чи виконати дію за допомогою скрипту.

  Якщо цей пункт не буде позначено, ви зможете ввести командний рядок оболонки, який слід виконати. Команду буде безпосередньо до типової оболонки (яка визначається значенням змінної середовища SHELL), ви можете вказати у команді будь-які параметри, аргументи, ланцюжки команд тощо, якщо вони вкладаються у один рядок команди.

  Якщо цей пункт буде позначено, ви зможете вказати текст скрипту, який слід виконати. Не забудьте вказати перший рядок, наприклад #!/bin/bash, щоб вказати правильний інструмент інтерпретації команд.

 • Скористайтеся панеллю Вивід команди, щоб визначити, які дії слід виконати програмі з даними, виведеними до термінала під час виконання команди.

  • Позначте пункт Виконати у вікні термінала, щоб команду було виконано у вікні термінала. Тип вікна термінала, яке буде використано, можна визначити у діалоговому вікні налаштування.

  • Позначте варіант Записувати журнал у файл, щоб зберегти вивід команди до файла. Виведені дані, перед якими буде вказано заголовок з записом часу, коли за розкладом було виконано команду, буде додано до вже існуючого вмісту файла. Введіть назву файла у поле редагування або скористайтеся кнопкою поряд з полем редагування для того, щоб відкрити діалогового вікна вибору файла.

  • Позначте пункт Відкинути для відкидання виводу команди.

Нагадування ел. поштою

Нагадування електронною поштою надсилають повідомлення електронної пошти без показу повідомлення нагадування.

Вкажіть адреси отримувачів, рядок теми повідомлення електронної пошти і текст повідомлення у три поля редагування. Натисніть кнопку поряд з полем адреси отримувача, щоб відкрити вашу адресну книгу KDE, з якої ви зможете обрати отримувачів повідомлення. Ви можете додати долучення за допомогою натискання кнопки Додати.... Зауважте, що долучені файли мають існувати на час вмикання нагадування; до налаштованого часу нагадування програма не зберігатиме копій долучень. Щоб вилучити долучення, позначте його у спадному списку і натисніть кнопку Вилучити.

Визначте такі параметри:

 • За допомогою спадного списку Від ви можете обрати, який з профілів KMail слід використати для визначення адреси електронної пошти, з якої ви надсилатимете вашу електронну пошту. Цей пункт стане доступним, лише якщо вашу вихідну адресу електронної пошти у діалоговому вікні налаштування встановлено у значення Використовувати профілі KMail. У інших випадках вашу адресу електронної пошти буде визначено у діалоговому вікні налаштування, зміна цього пункту буде неможливою.

 • Позначте пункт Копія ел. пошти до себе, щоб програма надсилала потайну копію електронною поштою на вашу адресу після вмикання нагадування. Адресу електронної пошти, на яку буде надіслано повідомлення, можна вказати у діалоговому вікні налаштування, типовою буде адреса електронної пошти, вказана у KMail або Системних параметрах.

Звукові нагадування

За використання звукових нагадувань програма відтворює звуковий файл без показу повідомлення нагадування.

Визначте такі параметри:

 • Введіть адресу звукового файла або скористайтеся діалоговим вікном вибору, яке можна відкрити натисканням кнопки, розташованої поряд з полем редагування.

 • Позначте пункт Повторити, щоб наказати програмі повторювати відтворення звукового файла, аж доки не буде натиснуто пункт Зупинити відтворення. Щоб припинити відтворення, ви можете скористатися пунктом меню ДіїЗупинити відтворення або навести вказівник миші на піктограму системного лотка програми і клацнути правою кнопкою миші, а потім побрати пункт Припинити відтворення з контекстного меню. Якщо бажаєте, можете визначити загальне клавіатурне скорочення для виконання цієї дії.

 • Позначте пункт Гучність і пересуньте повзунок у бажану позицію, якщо вам потрібно налаштувати гучність, з якою буде відтворено цей звуковий файл.

 • За бажання, ви можете поступово змінювати гучність звуку. Зміна гучності означає, що відтворення звукового файла розпочнеться з однієї гучності і поступово змінюється до остаточної гучності протягом вказаного інтервалу часу. Остаточна гучність визначатиме параметри, вказаний на панелі Гучність. Щоб увімкнути зміну гучності, позначте пункт Згасання, а потім введіть інтервал у секундах у поле Час згасання і налаштуйте гучність за допомогою повзунка Початкова гучність.

Відтермінування

Якщо нагадування є нагадуванням з повтором і його було відкладено з часу, коли його було показано минулого разу, у групі віджетів Відкладене нагадування час, на який було відкладено нагадування. Натискання кнопки Змінити... відкриє діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете змінити час відтермінування або скасувати відтермінування.

Час

У групі віджетів Час ви можете обрати між

 • Полем На дату/час, у яке можна ввести дату і час, коли буде увімкнено це нагадування. Позначте пункт Будь-коли, якщо ви бажаєте вказати лише дату нагадування: у цьому випадку нагадування буде показано за першої ж нагоди під час або після налаштованого часу початку дня, у вказану дату. (У розділі Як налаштувати KAlarm описано спосіб, у який можна встановити час початку дня.)

  Для нагадувань без повторення дата і час, які ви вкажете, мають бути майбутніми або, якщо ви вказуєте лише дату, вона має бути сьогоднішньою або пізнішою. Для нагадування з повторенням таких обмежень немає, оскільки дату і час початку буде автоматично узгоджено з датою першого повтору після поточного часу.

 • Полем Час від поточного, щоб ввести проміжок часу від поточного моменту (у годинах і хвилинах) до увімкнення нагадування.

Якщо бажаєте, виберіть часовий пояс, який буде використано для визначення часу вмикання нагадування. Цей часовий пояс буде використано для всіх дат і часів, пов’язаних з цим нагадуванням, зокрема для обчислення часу повтору і дати виключення. Зазвичай, вам не слід змінювати параметри часового поясу, якщо у вас немає вагомої причини зробити це.

Інструменти керування часовим поясом буде показано, лише якщо обраний часовий пояс відрізняється від типового часового поясу, встановленого у діалоговому вікні налаштування, або якщо ви натиснете кнопку Часовий пояс....

 • За допомогою спадного списку ви можете обрати часовий пояс, який має використовувати це нагадування. Під час створення нового нагадування тут буде вказано часовий пояс, обраний у діалоговому вікні налаштування, яким буде часовий пояс вашої системи, якщо ви його не змінювали.

 • Позначте пункт Ігнорувати часовий пояс, якщо ви бажаєте скористатися локальним часом вашого комп’ютера (того комп’ютера, на якому запущено KAlarm), без врахування часових поясів.

  Застереження

  Рекомендуємо вам не позначати цього пункту, якщо інтервал повторення нагадування вказано у годинах і хвилинах, — якщо ви позначите пункт, нагадування може бути увімкнено у неочікувані моменти після переходу на літній або зимовий поясний час.

Завчасне нагадування

Для показу нагадування позначте Завчасне нагадування, якщо ви бажаєте, щоб було показано завчасне нагадування перед або після основного нагадування і кожним його повтором (якщо такі увімкнено). Вкажіть інтервал між завчасним і основним нагадуваннями за допомогою полів, розташованих поряд з полем для позначки. Зауважте, що, якщо нагадування повторюється, зазвичай інтервал між ним і основним нагадуванням не повинен перевищувати інтервалу між повтореннями.

Примітка

Завчасні нагадування не буде показано для підповторів у межах повтору. Завчасні нагадування буде показано для кожного з основних повторів нагадування.

Якщо нагадування повторюється, позначте пункт Завчасне нагадування тільки для першого повторення, якщо ви бажаєте, щоб завчасне нагадування було показано лише перед першим повтором нагадування. Якщо цей пункт буде позначено і нагадування буде завчасним, інтервал завчасного нагадування не буде обмежуватися звичайним значенням, меншим за інтервал між повторами нагадування.

Скасування

Параметри скасування визначають спосіб поводження з нагадуванням, час вмикання якого було пропущено:

 • За допомогою пункту Скасувати, якщо пізніше можна вказати, що трапиться, якщо нагадування не вдасться показати у призначений час.

  Позначте цей пункт, якщо бажаєте, щоб нагадування було скасовано, якщо його не вдалося показати протягом вказаного періоду часу після належного моменту вмикання нагадування. Період часу вибирається за допомогою інструментів керування, які з’являться після позначення пункту. Наприклад, якщо ви введете період у 1 годину, нагадування буде увімкнено за першої ж нагоди протягом однієї години після часу нагадування, але, якщо протягом години його не вдасться показати, нагадування буде скасовано.

  Примітка

  Затримку нагадувань, для яких вказано лише дату, тобто нагадувань, для яких позначено пункт Будь-коли, буде обчислено з часу початку дня у дату, на яку заплановано нагадування.

  Не позначайте цей пункт, щоб нагадування було увімкнено за першої ж нагоди після призначеного часу, байдуже наскільки далеко час цієї нагоди буде далеким від потрібного.

  Примітка

  Нагадування може бути увімкнено лише, якщо вашого користувача зареєстровано у системі і запущено сервер X і KAlarm.

 • Позначте пункт Автоматично закривати вікно за цей час, якщо ви бажаєте, щоб вікно нагадування було автоматично закрито, якщо його все ще не буде закрито на час, вказаний для скасування нагадування.

Повторення

Вказати програмі слід чи не слід повторювати нагадування можна за допомогою вкладки Повторення.

Примітка

Базові параметри повторення нагадування буде показано, для зручності, у заголовку вкладки Повторення. Першим буде показано інтервал повторення, за ним інтервал підповторення, налаштований за допомогою натискання кнопки Підповторення.

На панелі Правило повторення можна вказати тип повторення або інтервал часу у такий спосіб:

 • Щоб нагадування було увімкнено лише раз, позначте пункт Не повторювати.

 • Позначте пункт При вході, щоб нагадування було увімкнено під час кожного вашого входу до системи у будь-який час, аж до вказаного часу завершення за розкладом. Після цього у час завершення за розкладом нагадування буде увімкнено один останній раз. (Зауважте, що нагадування з повтором під час входу буде також вмикатися кожного разу, коли ви перезапускатимете KAlarm.)

 • Щоб зробити повтор нагадування періодичним, виберіть один з періодичних типів показу, а потім введіть у поле Повторювати кожні інтервал часу між повторами у обраних одиницях. Наприклад, щоб нагадування повторювалося кожні два тижні, вам слід обрати варіант Щодня і ввести значення 14, або обрати Щотижня і ввести значення 2. Залежно від обраного типу періоду, ви отримаєте доступ до подальшого налаштування:

  • Для створення щотижневого нагадування позначте пункти всіх днів тижня, у які має бути показано нагадування.

  • Для створення щомісячного нагадування ви можете обрати або фіксовану дату, або відносну дату (наприклад другий вівторок).

  • Для щорічних повторів ви можете обрати або певний день місяця або певну дату у місяці (наприклад останню суботу травня). Ви можете позначити кожен з місяців року, коли слід вмикати нагадування.

   Якщо ви налаштуєте щорічний повтор на 29 лютого, ви можете вказати програмі спосіб перенесення цієї дати для невисокосних років вибором відповідного варіанта у пункті Нагадування 29 лютого у не високосні роки:

   • Без дати: нагадування буде показано 29 лютого високосних років, але у невисокосні роки його показано не буде.

   • 28 лютого: нагадування, призначене на 29 лютого, буде показано 28 лютого у невисокосні роки.

   • 1 березня: нагадування, призначене на 29 лютого, буде показано 1 березня у невисокосні роки.

  Підказка

  Щоб вмикати щоденне нагадування лише у певні дні тижня, скористайтеся щотижневим нагадуванням і позначте потрібний день тижня.

За допомогою пунктів панелі Завершення повторювань ви можете встановити загальний діапазон повторення у такий спосіб:

 • Обрати варіант Не завершувати, щоб програма повторювала нагадування нескінченно.

 • Обрати варіант Завершити після, щоб вказати загальну кількість повторів нагадування.

 • Обрати варіант Завершити до, щоб мати змогу вказати дату і час, до якого буде повторюватися нагадування. Зауважте, що буде використано той самий часовий пояс, який було використано для встановлення часу початку нагадування.

  Примітка

  Кінцева дата/час нагадування визначають час вмикання останнього головного повторення, але ніяк не обмежують підповторення. Якщо було налаштовано підповторення, їх буде увімкнено у звичайному режимі після останнього головного повторення, незалежно від кінцевої дати/часу.

За допомогою панелі Винятки ви можете виключити певні діапазони дат або часу з повторення, яке ви налаштували. Зауважте, що ці інструменти керування не буде показано у спрощеній формі діалогового вікна редагування нагадування: щоб побачити їх, натисніть кнопку Більше параметрів.

 • Список винятків (тобто виключених діапазонів дат або часу) буде показано ліворуч. Щоб додати новий виняток, введіть дату праворуч від списку і натисніть кнопку Додати. Щоб змінити виняток, виділіть відповідний пункт у списку, введіть нову дату праворуч від списку і натисніть кнопку Змінити. Щоб вилучити виняток, виділіть його пункт у списку і натисніть кнопку Вилучити.

 • Ви можете обмежити появу нагадування у вихідні позначенням пункту Виключити свята. Позначення цього пункту не змінить розкладу показу нагадування, просто нагадування у вихідні буде придушено. Обрати вихідні для вашої країни або регіону можна у діалоговому вікні налаштування.

 • Ви можете зробити так, щоб нагадування було показано лише протягом робочого часу, позначенням пункту Лише протягом робочого часу. Позначення цього пункту не змінить розкладу показу нагадування, просто нагадування поза межами робочого часу буде придушено. Налаштувати робочі дні і години ви можете за допомогою діалогового вікна налаштування.

Підповторення

Ви можете скористатися кнопкою Підповторення, щоб налаштувати повторення у межах повторення. У такому випадку кожного разу, коли нагадування вмикатиметься за основним розкладом повторень, замість одноразового вмикання його буде увімкнено повторно, у відповідності з вказаними параметрами підповторення. Наприклад, щоб налаштувати нагадування, яке повторюватиметься щогодини з 12:00 до 18:00 кожного четверга, вам слід налаштувати щотижневий повтор у четвер о 12:00, а потім скористатися діалоговим вікном підповторення, щоб вказати інтервал часу у 1 годину і вказати або 6 повторів або тривалість повтору у 6 годин.

У діалоговому вікні підповторення, яке буде відкрито після натискання кнопки Підповторення, позначте пункт Повторювати кожні, щоб налаштувати повторення, або зніміть позначку з цього пункту, щоб вилучити повторення. Після позначення пункту Повторювати кожні налаштувати повторення можна у такий спосіб:

 • Введіть часовий інтервал між повтореннями у полі, розташованому поруч з пунктом Повторювати кожні. Оберіть бажані одиниці часу (наприклад днів), а потім введіть кількість цих одиниць.

 • Вкажіть або кількість повторів або проміжок часу, протягом якого показуватимуться повтори:

  • Позначте пункт Кількість разів, щоб ввести кількість разів, які нагадування буде увімкнено після основного вмикання. Наприклад, щоб вказати, що нагадування слід увімкнути 4 рази кожного основного вмикання, тобто додати 3 додаткові вмикання, вам слід ввести у це поле число 3.

  • Позначте пункт Тривалість, щоб ввести загальний період часу, протягом якого слід повторювати нагадування. Цей період не обов’язково має бути кратним інтервалу повторення, — період буде автоматично округлено до кратного після того, як ви натиснете кнопку Гаразд.

Примітка

Щоб запобігти перекриттю підповторень одного нагадування, тривалість підповторення не повинна перевищувати найдовший з інтервалів між основними повтореннями. Кожен раз, коли вмикатиметься основне повторення всі ще активні підповторення, які було запущено під час попереднього повторення, буде скасовано.

Інші елементи керування

За допомогою позначення пункту Підтвердити отримання ви можете визначити, чи буде програма запитувати вас про підтвердження візуальних нагадувань, коли ви закриватимете вікно повідомлення нагадування. Цим пунктом можна скористатися як запобіжником проти випадкового підтвердження нагадувань.

Позначте пункт Показувати у KOrganizer, щоб додати нагадування до активного календаря KOrganizer, у якому його буде показано як подію без нагадування. За допомогою цього пункту ви зможете стежити за нагадуваннями у KOrganizer, користуючись функціональними можливостями KAlarm.

Примітка

Якщо ви пізніше зміните або вилучите нагадування у KAlarm, відповідно буде змінено або вилучено подію KOrganizer. Але, якщо ви зміните подію у KOrganizer, параметри нагадування KAlarm не буде змінено.

Натисніть кнопку Завантажити шаблон, щоб обрати шаблон, параметрами якого буде заповнено діалогове вікно, як це описано у розділі Створення і керування нагадуваннями.

Натисніть кнопку Спробувати, щоб перевірити нагадування і впевнитися, що воно працює належним чином. Нагадування буде виконано так само, як за його увімкнення у звичайному режимі. Якщо нагадування є звуковим, натисніть кнопку Спробувати ще раз, щоб припинити відтворення звукового файла.

Коли всі подробиці буде налаштовано належним чином, натисніть кнопку Гаразд: нагадування буде додано до списку нагадувань. Зауважте, що під час редагування існуючого нагадування кнопку Гаразд буде вимкнено до того, як ви внесете якісь зміни.