Вікно попереднього перегляду

Вікно попереднього перегляду є невеличким рухомим вікном, яке розташовується над основним вікном програми або поруч з ним. У цьому вікні буде показано зображення зібраної складанки, зображення, яке зазвичай розміщують на коробці складанки з картону.

Увімкнути або вимкнути показ вікна попереднього перегляду можна за допомогою кнопки Попередній перегляд панелі інструментів або пункту меню ПереглядПерегляд. Розміри, розташування та параметр видимості вікна зберігаються у файлі налаштувань Palapeli і автоматично відновлюються під час запуску програми.

Як і для будь-якого іншого вікна стільниці, для вікна попереднього перегляду передбачено можливості пересування і зміни розмірів. За допомогою кнопки закриття вікна можна закрити вікно попереднього перегляду, а за допомогою кнопки максимізації — розгорнути або згорнути вікно.

Для вікна попереднього перегляду передбачено можливість програмного «збільшувального скла». Отже, щоб побачити деталі зображення, не потрібно розгортати його на увесь екран. Достатньо просто навести вказівник миші на вікно, і масштаб ділянки під вказівником та сусідніх ділянок буде автоматично збільшено. Ця можливість допоможе вам роздивитися частини зображення та ідентифікувати шматочки на полі для гри. Втім, іноді керувати попереднім переглядом на краях зображення буває не просто.