Розділ 7. Налаштування гри

Щоб відкрити діалогове вікно налаштування, скористайтеся пунктом меню ПараметриНалаштувати Palapeli...

Загальні параметри

Поле для гри

Надає вам змогу вибирати деякі параметри поля для гри.

Тло:

Надає вам змогу вибрати іншу текстуру тла для поля для гри. Якщо ви надасте перевагу використанню кольорового тла замість текстури, ви зможете скористатися кнопкою, розташованою поруч з полем для вибору, для визначення кольору.

Колір для підсвічування позначених шматочків:

Надає змогу вибрати колір підсвічування позначених шматочків. Натисніть на кнопку, розташовану праворуч від мітки, щоб відкрити вікно вибору кольору.

Область для розв’язку:

Надає змогу вибрати інтервал у сітках шматочків на полі для гри. Для головоломок, що складаються менше ніж з 20 шматочків, область не резервуватиметься. Зміни застосовуватиметься під час створення або перезапуску розв’язування головоломки.

Інтервал між шматочками у ґратках складанки (1,0–1,5):

Надає змогу вибрати інтервал у сітках шматочків на полі для гри. Зміни у інтервалі сітки застосовуватимуться під час створення або перезапуску розв’язування головоломки.

Вигляд шматочків

Керує виглядом шматочків на полі складанки. Якщо Palapeli працює дуже повільно або відкриття складанок триває дуже довго, ви можете вимкнути графічні ефекти з цієї категорії, щоб пришвидшити роботу програми. Якщо буде увімкнено тіні, для підсвічування шматочків використовуватиметься зміна кольору тіні.

Точність прив’язки

Надає вам змогу визначити граничну відстань між сусідніми шматочками, за досягнення якої програма прив’язуватиме ці шматочки один до одного. Якщо ви пересунете повзунок праворуч, шматочки прилипатимуть один до одного навіть на значній відстані. За допомогою цього пункту можна значно спростити процес гри.