Вікно редактора

На основній панелі редагування буде показано сітку візерунка та лінійки вгорі та ліворуч. Поділки лінійок можна визначати у одиницях стібків, сантиметрах та дюймах. Панель редагування є придатним до гортання і масштабування образом вашого візерунка, саме для неї передбачено різноманітні інструменти редагування вашого майбутнього твору.

Загалом кажучи, для використання інструментів редагування візерунка слід користуватися лівою кнопкою миші. Докладніші відомості щодо кожного з інструментів та настанови щодо їхнього використання наведено у розділі довідника щодо команд.

У сітці ви зможете побачити товстіші лінії, які поділяють комірки сітки на групи. Кількість комірок у кожній з груп можна налаштувати. Типовою є кількість у 10 комірок, як і у 10 кольорів ліній сітки. Використання таких ліній є корисним для створення візерунків на темному полотні, де світлі лінії потрібні для створення контрасту.

За допомогою відповідного пункту меню ви можете додавати на панель редагування зображення тла, які слугуватимуть вам шаблоном для додавання стібків. Докладніший опис наведено у розділі щодо створення візерунків.

Контекстне меню

За допомогою клацання правою кнопкою миші на панелі редагування ви можете викликати контекстне меню, яке надасть вам доступ до зміни форматування лінійок та вигляду стібків. Крім того, ви зможете увімкнути або вимкнути показ зображення тла, стібків, зворотних стібків, сітки та лінійок.