Стеження за поступом навчання

Після завершення уроку програма не повертається негайно до домашньої сторінки. Замість цього вам буде показано особливу сторінку резюме і статистичних даних.

Дані щодо швидкості і точності

Сторінка поступу вікна статистичних даних

Фільтрування за уроками

За допомогою сторінки статистичних даних щодо швидкості і точності ви можете спостерігати за поступом вашого навчання і визначати слабкі місця у вашій підготовці.

Статистичні дані можна фільтрувати за уроками за допомогою спадного списку, розташованого поряд з міткою Набір. Ця можливість корисна для стеження за поступом у вивчення поточного уроку і порівняння цього поступу з поступом у вивченні інших уроків.

Спадне меню діапазону статистичних даних

Додаткові дані щодо сеансу можна переглянути за допомогою панелі підказки пунктів графіків. Якщо ви затримаєте вказівник миші над точкою на графіку, програма «Навчання машинопису» покаже статистичні дані щодо відповідного сеансу.

Поступ за уроками

Статистика помилок

Перемкнути сторінку результатів на показ частотних характеристик помилок для кожної з клавіш можна за допомогою спадного меню, розташованого поряд з міткою Показ.

Перемикання режиму показу статистичних даних

У цьому режимі програма «Навчання машинопису» показує стовпчикову діаграму помилок для кожної клавіш у останньому сеансі навчання.

Стовпчикова діаграма помилок за клавішами

Повернутися до графіка уроків можна за допомогою того самого спадного меню, розташованого поряд з міткою Показ.

Якщо ви пройшли урок, ви можете розпочати вивчення наступного уроку одразу натисканням кнопки Наступний урок на панелі інструментів. Крім того, ви можете повторити поточний урок за допомогою натискання кнопки Повторити урок або повернутися до початкової сторінки за допомогою натискання останньої кнопки на панелі інструментів.