Розділ 2. Програми PIC

Керування

Після створення документа FlowCode чи текстового документа ви побачите на панелі інструментів спадне меню із піктограмою ракети. За допомогою цього меню ви можете керувати вашою програмою PIC, змінюючи її форму.

  • Перетворити на Microbe — використовується лише у документах FlowCode. Подальший опис можна знайти у розділі Розділ 4, FlowCode.

  • Перетворити на асемблер — цим варіантом можна скористатися у чотирьох контекстах. Якщо відкрито документ FlowCode, буде створено команди асемблера на основі FlowCode. Якщо відкрито документ Microbe, буде викликано програму microbe, яка є частиною пакунка KTechlab, для компіляції програми. Так само, якщо відкрито програму мовою C, буде виконано спробу зібрати її за допомогою SDCC. Якщо відкрито текстовий документ, що містить шістнадцяткові коди PIC, буде викликано програму gpdasm для дизасемблювання шістнадцяткових кодів.

  • Перетворити на шістнадцятковий код — цим варіантом також можна скористатися у чотирьох контекстах. Як і у випадку з Перетворити на асемблер, перетворенням можна скористатися для документів FlowCode, Microbe та C. Також цим варіантом обробки можна буде скористатися, якщо відкрито документ з кодами асемблера, для збирання його за допомогою gpasm.

  • Вивантажити на PIC — за допомогою цього варіанта можна зібрати програму PIC, яку відкрито для редагування, і вивантажити її за допомогою програматора, який вибрано користувачем.

Для жодної з цих дій не потрібно зберігати документ, що дуже корисно для пришвидшення програмування. Для цілей, відмінних від PIC, після вибору одного з цих варіантів буде відкрито діалогове вікно Виведення, за допомогою якого можна буде вивести результат до нового документа або до якогось файла. Якщо результат зберігається до файла, програма також запропонує завантажити файл після створення і додати новостворений файл до відкритого проекту (якщо відкрито проект).

Зауважте, що ви можете наказати KTechlab завжди використовувати одну панель для виведення даних, позначивши відповідний пункт на сторінці Загальне параметрів роботи програми.