Імітація

Типово, одразу після створення нової схеми буде розпочато імітацію. Стан імітації буде показано у нижньому правому куті панелі схеми. Змінити його можна за допомогою меню Інструменти. Спершу, обговоримо те, як працює імітатор. Це надасть змогу вам скористатися ним на повну.

Після створення схеми або внесення змін до неї змінені області поділяються на групи контактів і з’єднання, які може бути розглянуто окремо. Далі, імітація для кожної групи виконується окремо (хоча групи і взаємодіють через компоненти) із визначенням способу імітації залежно від складності групи. Імітація у складних групах, що містять нелінійні компоненти, зокрема LED, є повільною. Групи, у яких містяться лише логічні контакти, з яких лише один керує значеннями у інших, є найшвидшими для імітації.

Результати імітації буде показано за допомогою декількох графічних засобів.

Для контактів компонентів програма показує індикатори напруги. Індикатори додатної напруги позначаються помаранчевим кольором, від’ємної — синім кольором. Довжина індикатора залежить від рівня напруги, а ширина відповідає силі струму, яка пропускається крізь контакт. Вимкнути індикатори можна за допомогою сторінки Загальне діалогового вікна Налаштування.

Якщо навести вказівник миші на контакт або з’єднання, програма покаже невеличку панель підказки із значеннями напруги і сили струму у відповідній точці схеми. Для деяких компонентів передбачено також графічний показ даних, наприклад для LED, вольтметрів і амперметрів.

Нарешті, є осцилоскоп, опис якого наведено у наступному розділі.