Швидкодія

Mike McBride

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Програми 16.12 (8 листопада 2016 року)

Параметри швидкодії

Konqueror використовують на різних комп’ютерах зовсім різні користувачі. У категорії швидкодії це діалогове вікно надає змогу кожному з користувачів налаштувати параметри, які можуть зробити так, щоб підвищити швидкодію комп’ютера, на якому встановлено Konqueror.

Попереднє завантаження

Цей підрозділ з назвою Попереднє завантаження призначено для встановлення рівноваги між споживанням пам’яті і швидкодією.

Термін Попереднє завантаження стосується завантаження екземпляра Konqueror до пам’яті ще до того, як користувач запустить Konqueror. Позитивним ефектом використання такого завантаження є те, що коли користувач накаже KDE завантажити Konqueror, вікно програми з’явиться негайно, оскільки більшу частину програми вже завантажено. Негативним наслідком є те, що цей екземпляр Konqueror споживатиме пам’ять, яку можна використати для роботи з іншими програмами. Типово, коли користувач завершує роботу Konqueror, роботу екземпляра програми не буде завершено. Це означає, що наступного разу, коли користувач захоче завантажити Konqueror, програму негайно буде завантажено.

Останнє поле для позначки має мітку Завжди попередньо завантажувати принаймні один екземпляр, за його допомогою можна вказати, що ви бажаєте, щоб система завжди тримала у пам’яті один попередньо завантажений, але не використаний, зразок Konqueror. Позначення цього пункту може значно сповільнити роботу на деяких комп’ютерах (особливо там, де обсяг оперативної пам’яті є незначним).