Розділ 1. Вступ

KMouseTool надсилає сигнал про клацання кнопкою миші кожного разу, як ви на деякий час призупиняєте рух вказівника миші. Програму було створено для допомоги людям, які страждають на ушкодження, що призводять до болів під час натискання на кнопки. Крім того, за допомогою програми можна перетягувати елементи стільниці, хоча таке її використання потребує додаткових навичок і вправності.

KMouseTool може позбавити вас болю, який ви відчуваєте під час натискання кнопок миші, ця програма допоможе багатьом людям користуватися комп’ютером без болю. На жаль, ця програма не зможе позбавити вас від болю під час пересування миші стільницею. Якщо ви відчуваєте пов’язаний з користуванням комп’ютером біль і ще не відвідували лікаря, будь ласка, зробіть це якомога скоріше.

Просто для того, щоб все було зрозумілим: хоча KMouseTool може зменшити біль, спричинений діями з клацання кнопками миші, програма нічим не може зарадити проти болю, спричиненого діями з пересування миші. І, як і у випадку інших ергономічних інструментів, користь від цієї програми може бути різною для різних людей і ситуацій.