Розділ 3. Довідка щодо команд

Головне вікно KMouseTool

Доступ до параметрів KMouseTool можна отримати головним чином за допомогою миші.

Старт/Стоп

Запускає (або завершує роботу) KMouseTool.

Мінімальний рух:

Тут ви можете визначити мінімальний рух у пікселях, за виконання якого KMouseTool клацне кнопкою миші.

Час затримки (1/10 сек):

Час, на який слід призупинити рух вказівника миші, щоб програма KMouseTool надіслала сигнал про клацання. Спробуйте збільшити цей час, якщо вам важко звикнути до KMouseTool

Кмітливе перетягування

Вмикає або вимикає кмітливе перетягування. Робота з вимкненим кмітливим перетягуванням простіша, тому, типово, кмітливе перетягування вимкнено.

Якщо ви увімкнете Кмітливе перетягування стане доступним поле Час перетягання (1/10 сек):. Це час, який KMouseTool чекатиме після надсилання сигналу про натискання кнопки миші, перш ніж надіслати сигнал про відпускання кнопки миші, якщо ви не пересуваєте вказівник миші.

Увімкнути штрихи-натискання

Ця версія KMouseTool підтримує штрихи-натискання. Якщо ви увімкнете штрихи-натискання, повільний рух праворуч і назад з наступною паузою, означатиме клацання правою кнопкою миші. Повільний рух ліворуч і назад означатиме подвійне клацання. (Опис штрихів-натискань ви можете знайти у файлі $KDEHOME/share/config/kmousetool_strokes.txt. Цей файл створюється KMouseTool під час першого запуску, але пізніше його можна змінювати.)

Озвучення клацання

Відтворює звук під час сповіщення про клацання, яке надсилає KMouseTool. Це зручно, особливо у режимі кмітливого перетягування.

Запускати зі стільничним сеансом

Якщо позначено цей пункт, KMouseTool запускатиметься разом із кожним сеансом графічної оболонки системи.

Типові значення

Скидає значення всіх параметрів до типових.

Скинути

Відновлює всі значення параметрів, які вони мали на час відкриття діалогового вікна, або, якщо ви вже зберегли параметри за допомогою кнопки Застосувати, відновлює всі значення параметрів, які вони мали після останнього натискання кнопки Застосувати

Застосувати

Після зміни будь-якого з параметрів вам слід натиснути цю кнопку.

Довідка

Відкриває інструкцію користувача (цей документ).

Закрити

Закриває діалогове вікно без збереження жодного з параметрів.

Вийти

Завершує роботу KMouseTool