Розділ 2. Як грати

Мета:

Пересунути кольорові кульки ігровою дошкою так, щоб вони утворили рядок з п’яти кульок однакового кольору.

Після запуску Kolor Lines ви побачите ігрову дошку, поділену на 81 квадратних полів (розміри ігрової дошки — 9x9 клітинок), на дошці вже буде три кульки. Скористайтеся вказівником миші для пересування кульок між клітинками так, щоб кульки утворювали рядки однакового кольору. Після кожного з ваших ходів комп’ютер додаватиме три нових кульки на дошку. Щоб уникнути заповнення дошки кульками, вам слід збирати кульки у рядки з 5 або більшої кількості кульок. Після утворення таких рядків, кульки з них буде вилучено з ігрового поля, а ви отримаєте декілька призових очок.

Примітка:

Після вилучення рядка з кульок на дошку не додаватимуться нові кульки. Замість цього програма надасть вам можливість зробити ще один хід перед додаванням трійки кульок.

Збільшення вашого очкового результату залежить лише від кількості вилучених кульок.

Примітка:

Якщо ви гратимете у гру з увімкненою можливістю Показувати наступні, очковий приріст буде меншим, ніж у випадку вимкненої можливості Показувати наступні.

У Kolor Lines виграш неможливий, гра ведеться лише з метою покращення результату. Гра завершується одразу по тому, як всю ігрову дошку буде вкрито кульками.