Підручник з KLettres

Anne-Marie Mahfouf

Переклад українською: Юрій Чорноіван
версія Програми 20.12 (29 грудня 2020 року)

KLettres — це програма, спеціально розроблена для того, щоб допомогти користувачеві вивчити абетку нової мови, а потім навчитися читати прості склади. Користувачем може бути як дитина віком від двох з половиною років, так і доросла людина, яка бажає вивчити основи іноземної мови.

У поточній версії ви можете скористатися такими двадцятьма п’ятьма мовами: арабська, бразильська португальська, чеська, данська, голландська, британська англійська, американська англійська, фонетична англійська, французька, німецька, іврит, угорська, італійська, каннада, нижньосаксонська, луганда, малаялам, латинізована хінді, іспанська, російська,словацька, телугу та українська, але типово буде встановлено лише англійську, французьку і типову мову вашого середовища, якщо для неї знайдуться файли звуків.

KLettres дуже простий у використанні. Мову можна змінити за допомогою меню Мова. Користувач також може вибрати рівень від 1 до 4 у спадному списку на панелі інструментів або за допомогою меню Рівень. Тему (тло і кольори шрифтів) можна змінити за допомогою спадного списку або пункту меню ВиглядТеми. Доступні три теми: Дитяча, Пустеля, Саванна і Аква. Нарешті, режим можна змінити з дитячого на дорослий за допомогою пункту меню Вигляд.